Medykalia z WySPą: W niedzielę sceną zawładnęli DJ-e

Niedziela, to ostatni dzień tegorocznych Medykaliów z WySPą. Publiczność bawi się przy muzyce serwowanej przez znanych DJ-ów.

Dobiega końca pierwsza z tegorocznych imprez z cyklu Lubelskich Dni Kultury Studenckiej, czyli Medykalia z WySPą. Studenci rozpoczęli zabawę w czwartek. Dzisiaj na imprezie odbywającej się na terenie uczelnianego kampusu przy ul. Chodźki, królują DJ-e. Jako pierwszy do zabawy zagrzewał Martin Tone, po nim za konsolą stanęli: Piotrek Fakto, Fresh Daniels czy też występujący już na scenie od 20 lat Cez Are Kane. Potem publiczność przywitali: Tom Swoon i C-Bool, a imprezę zakończy Burak Yeter.

(fot. lublin112)
2017-05-07 22:48:35

Zobacz również

4 komentarze

 1. łaaaał
  fantastyczna frekwencja i zabawa na 102
  I te intelyygentne twarzyczki przyszłych doktórów
  no no, aż zacząłem żałować że mnie tam nie było.

 2. Juwenalia juwenaliami, ale… o ile imprezy w piątek czy w sobotę są jeszcze wytłumaczalne, o tyle hałas do późnych godzin nocnych z niedzieli na poniedziałek to już jednak przesada. Koncerty na Chodźkowie odbywają się w strefie mieszkalnej, w pobliżu trzy szpitale, a dźwięki ze sceny nie wszystkim umilają czas i pozwalają wypocząć tak jak rozbawionym studentom. Miejsce zupełnie niewskazane, pomimo że to teren uczelni. Jednak uczelnia nie istnieje w próżni, lecz w środku miasta. Koncerty mile widziane, ale są do tego lepsze miejsca. Tym bardziej że okazji do imprezowania i koncertowania na mapie Lublina nie brakuje, a studenci i tak mogą balować co weekend od klubu do klubu, co w większości czynią. Zatem… miło, fajnie, ale nad miejscem lub też nad długością trwania hałaśliwych imprez można dyskutować.

 3. Bezrobotny Alkoholik

  Ale wiochy narobili !

 4. „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”. Zważając na rodzaj i przesłanie tego… „umpa umpa”, próżno oczekiwać lepszego jutra. Byle okazja do zabawy, byle okazja do wypicia. Wstyd dzisiaj określać się mianem studenta.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą