690 680 960

Mecz otwarcia EURO 2017 odbędzie się na Arenie Lublin!

Kilka godzin przed ostatnim meczem kontrolnym reprezentacji Polski przed wyjazdem na EURO 2016, na stadionie Wisły Kraków odbyła się konferencja prasowa One Year To Go, zapowiadająca przyszłoroczne mistrzostwa Europy U21 w Polsce. Wiadomo już, że dwa mecze grupowe Biało-Czerwonych odbędą się na Arenie Lublin, a finał imprezy zostanie rozegrany w stolicy województwa małopolskiego.

W Krakowie z dziennikarzami spotkali się między innymi prezes PZPN Zbigniew Boniek, dyrektor do spraw rozgrywek UEFA Giorgio Marchetti oraz prezydenci sześciu miast-gospodarzy, w tym Prezydent Miasta Lublin, Krzysztof Żuk.

W trakcie konferencji zaprezentowany został harmonogram turnieju. Wiadomo już, że reprezentacja Polski dwa mecze grupowe rozegra na Arenie Lublin, a jedno spotkanie Biało-Czerwonych odbędzie się w Kielcach. Półfinały imprezy zaplanowano na 27 czerwca (w Krakowie i w Tychach), a finał zostanie rozegrany 30 czerwca na stadionie Cracovii.

Lublin gościł będzie podopiecznych Marcina Dorny 16 i 19 czerwca. To pierwsze spotkanie będzie jednocześnie meczem otwarcia imprezy. Ponadto w Kozim Grodzie odbędzie się jeszcze jedna konfrontacja grupy A, w której rywalizować będą Biało-Czerwoni.

Przypomnijmy, iż w turnieju wystartuje dwanaście reprezentacji. Polska, jako…


WIĘCEJ W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM. KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

Mecz otwarcia EURO 2017 odbędzie się na Arenie Lublin!

(fot. archiwum)
2016-06-06 18:25:37

5 komentarzy

  1. Co to za jakieś beznadziejne praktyki , chcesz więcej kliknij w grafikę? Wy też już się zeszmaciliście?

  2. Wiesiek z Koziej Wólki

    Mecze powinny sie odbywac ale bez tych pseudo kibicow w lublina z motoru czy tam motoroweru nie wiem. Strach wyjsc z rodzina na mecz. Same mordobicia i kamienie.

  3. Wiesiek widac ze ani razu nie byles na meczu wiec sie nie wypowiadaj…

  4. A najlepsze jest to, że po kliknięciu zamiast przenieść mnie do czytanego artykułu pojawia się zupełnie inna wiadomość…

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas