Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mazda dachowała, kierowca z pasażerką wypadli z auta. Jedna osoba walczy o życie

Lekarze walczą o życie 19-latka, który kierował mazdą. Jadąca z nim 16-letnia pasażerka w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Kierowca najprawdopodobniej był pijany.

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę około godziny 20 w miejscowości Łuszczów Drugi. Na lokalnej drodze łączącej Łuszczów Drugi z Łuszczowem Kolonią dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Łęcznej, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący mazdą 19-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto wypadło z drogi, zjechało do przydrożnego rowu, a następnie z impetem uderzyło w betonowy przepust i zatrzymało się na dachu.

W momencie zderzenia kierowca oraz pasażerka wypadli z pojazdu. 16-latka przeleciała kilkanaście metrów i upadła na trawę, kierowca z kolei na jezdnię. Po trwającej kilkanaście minut reanimacji został on przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, lekarze walczą o jego życie.

Pasażerka, która dopiero co skończyła 16 lat, z licznymi poważnymi obrażeniami również przebywa w szpitalu. Od kierowcy pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna był pijany. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
2017-05-21 22:41:25

88 komentarzy

  1. Co z wami jest ludzie tępi…zapalcie iskry wiary a nie zapalacie znicze… nie oceniajcie chłopaka jak nie znacie go ! Każde auto prowadził dobrze, a nieszczęście każdego mogło spotkać!

    • Czytając te wszystkie komentarze, ciekawa jestem ilu z was nigdy nie wsiadło za kółko po choćby odrobinie piwa. Żałosne jest to co czytam, najpierw trzeba sobie zajrzeć w życiorys, ocenić siebie, swoich bliskich i znajomych,bo czytając to wszystko mam wrażenie że wszyscy wypowiadający się tu ludzie mają wokół siebie ludzi idealnych,za których zresztą sami się uważają. Trochę pokory.. I szacunku do bliźniego..

Z kraju