690 680 960

Maserati rozbiło się na słupie. Podróżowali nim piłkarze (zdjęcia)

Znani piłkarze z klubów z naszego regionu uczestniczyli w nocnym zdarzeniu drogowym w Lublinie. Auto którym podróżowali, uderzyło w słup.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 23 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na wysokości Tarasów Zamkowych samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca wyjeżdżał z pobliskiej galerii handlowej i wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku ronda przy Gali. Stracił jednak panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto obróciło się wokół własnej osi i tyłem uderzyło w słup latarni.

Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, w pojeździe na fotelu pasażera znajdował się mężczyzna. Tłumaczył, że to nie on kierował samochodem, a kierowca taksówką pojechał na jeden z lubelskich komisariatów, gdyż ma dozór policyjny. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

Niebawem okazało się również, że mówił prawdę, gdyż kierowca po kilkudziesięciu minutach wrócił na miejsce. Mężczyźni nie odnieśli w zdarzeniu żadnych obrażeń ciała. Jak ustaliliśmy, byli to czołowi piłkarze znanych klubów z naszego regionu.

(fot. lublin112.pl)

54 komentarze

 1. Panie Bartnicki czekamy na konferencję prasową. Czekamy na wyjaśnienia kogoż to z dozorem za nasze podatki zatrudnił ?

  • Niejaki Michał M., piłkarz Górnika Łęczna.. Dozór za kradzież w styczniu samochodu marki Porsche w Myślenicach. Wówczas reprezentował barwy Chojniczanki Chojnice.

 2. Sprzeda się meczyk i będzie na naprawę

 3. Motorynke Romet dla gnoja a nie Maserati

 4. Obraz polskiej piłki nożnej.

 5. Raz ukradł porsche raz rozbił maserati – idealny kandydat na idola dla nastolatków.

 6. Polska…

 7. Czołowy piłkarz z dozorem policyjnym. Normalnie idol kiboli.

 8. Jeszcze flagi nie zamontowali a już widać że nowy maszt stoi.

 9. Uważajcie Baco! Słup!
  Eeee, co mi tam słup?!
  D.up!!!

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas