Martwy mężczyzna z licznymi ranami głowy znaleziony w samochodzie. Umarł z powodu leków i alkoholu

Choć miał liczne rany głowy okazało się, że do jego śmierci nikt się nie przyczynił. Mężczyzna za dużo wypił, co w połączeniu z lekami sprawiło, że zmarł.

Sekcja zwłok, jak też prowadzone śledztwo wykazały, że do śmierci mężczyzny znalezionego w maju na lubelskich Tatarach, nie przyczyniły się osoby trzecie. Wtedy to jeden z przechodniów zwrócił uwagę na zaparkowany przy ulicy pojazd. Były w nim otwarte drzwi, a za kierownicą siedział mężczyzna w nienaturalnej pozie. Jak się okazało, był on martwy.

Wstępne oględziny wykazały, że na ciele 55-latka, głównie na jego głowie, znajdowały się liczne ślady po uderzeniach. Policyjni technicy przez kilka godzin prowadzili na miejscu czynności, zaś decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Z raportów biegłych wynika, iż do śmieci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Rany nie miały wpływu na śmierć 55-latka, gdyż zgon nastąpił z powodu farmaceutyków zmieszanych z alkoholem. W organizmie denata stwierdzono bowiem silne leki uspokajające, oraz spore stężenie alkoholu.

Z powodu braku znamion przestępstwa, Prokuratura Rejonowa w Lublinie umorzyła śledztwo w tej sprawie.

(fot. nadesłane – Adrian)
2017-09-04 09:00:40

Zobacz również

7 komentarzy

  1. LEKI BRAL I WALIL GAZ NAJWIDOCZNIEJ CHLOP MIAL SPORE PROBEMY ZE ZDROWIEM PSYCHIKI , KTO GO WYKONCZYL PEWNIE ZNAJAC ZYCIE TO JAKAS BABABA I PROBLEMY Z NIA !!!!!!!!!!!! ZAZDROSC ZDRADA ZDENERWIOWANIE

    • Chłopie, rozumiem cię doskonale. Też kiedyś odkryłem Caps Locka w komputerze.Pamiętam jak byłem zafascynowany, że naciskałem miękko klawisze a wychodziło drukowane.

  2. 666, widzisz masz racje chłopie te baby są straszne wprost. Mógł facet żyć z facetem to by był partner godny faceta! Ale Ty 666 jeszcze żyjesz , masz szanse być szczęśliwy , szukaj faceta do związku!

  3. 112 nie ma o czym pisać.Tylko wznawia stare reportaże.Już dawno o tym pisaliście.

  4. hmm w takim razie skad się wzieły obrażenia na ciele zmarłego??? dlaczego o tym nic nie napisano?

  5. Do chlania to byl najlepszy pan taxiarz. Nic mu tak nie wychodzilo

    • Calkiem niezle wychodzila mu również jazda dłuższą trasą lub tą gdzie od miesięcy zakorkowana na amen z powodu przebudowy.Wiem bo raz mnie tak przewiózł drugim razem próbował to wysiadłem w mega korku z nogą w gipsie o kulach w zimie doszedłem szybciej do szpitala 500 metrow niz on ujechał 50.Zaznaczam ze zrobił to celowo.Myślał ze zarobi to sie zdziwił.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie