Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ma dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami. W mercedesie wiózł poszukiwanego 21-latka

Dwa aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych i cofnięte uprawnienia miał 29-latek kierujący mercedesem. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów w Opolu Lubelskim. Ponadto podróżował z poszukiwanym do odbycia kary pozbawienia wolności 21-latkiem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 2.00 w Opolu Lubelskim. Policjanci z opolskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 29-latka z gminy Opole Lubelskie, który kierował Mercedesem.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna posiada dwa aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, bo zostały mu cofnięte. Ponadto policjanci wylegitymowali i sprawdzili w policyjnej bazie również 21-letniego pasażera. Jak się okazało młody mężczyzna był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

29-latek niebawem za swoje zachowanie ponownie odpowie przed sądem. Za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

5 komentarzy

  1. Gdyby miał aktywny zakaz to nie ruszyłby z miejsca.On miał drugi zakaz sądowy,formalny jak widać bez znaczenia.

  2. I ma w dziupli prawo pana żebro

  3. To będzie miał 3ci zakaz , buhahaha prawo wg idiotów z pis

  4. Wooolneeee sąąąąąąąądyyy, koństytucjaaaa.

  5. DOSTANIE 3 POTEM 4 ITD A I TAK BĘDZIE JEŹDZIŁ KTO MU ZABRONI XXDD

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo