Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tak uciekała sprawczyni napadu na bank. Nagrały ją kamery na jednym z budynków (wideo)

Sterroryzowała pracownice banku i zażądała wydania gotówki. Następnie zabrała pieniądze i się oddaliła. Moment jej ucieczki nagrały kamery monitoringu.

Cały czas trwają poszukiwania sprawczyni ubiegłotygodniowego napadu na bank w Kurowie w powiecie puławskim. Jak już informowaliśmy, w środę po godzinie 10 do mieszczącego się przy ul. Lubelskiej oddziału Banku Spółdzielczego w Niemcach weszła zamaskowana kobieta.

Sterroryzowała pracownice banku i zażądała wydania gotówki. Następnie zabrała pieniądze i uciekła. O wszystkim od razu zaalarmowana została policja.

Funkcjonariusze zabezpieczyli zarówno ślady, jak też nagrania z kamer monitoringu. Obecnie trwają intensywne działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawczyni napadu. Wiadomo już, że była to tęższa kobieta w wieku ok. 40 lat. Moment jej ucieczki prezentujemy na nagraniu. Należy kliknąć w poniższą grafikę.

Tak uciekała sprawczyni napadu na bank. Nagrały ją kamery na jednym z budynków (wideo)

32 komentarze

 1. Niedorzecznik prasowy

  Już o tym pisałem, ale powtórzę: Policja ma zbyt niedokładną bazę danych dlatego zwracają się do obywateli z prośbami o pomoc w identyfikacji
  Tymczasem w naszym w większości katolickim kraju najlepsza i najdokładniejsza baza danych o pokornych i niesfornych „owieczkach” jest w Episkopacie Polski (głównej władzy w Polsce). Może od tego należałoby zacząć i te poszukiwania ?

 2. A propos bazy danych:
  Kilkanaście lat temu w New York (US) urodzi se mi wnuk, w kilka godzin potem pobrano od niego odciski paluszków i stópek, a także zrobiono test DNA.
  Nikt nie protestował nie zasłaniał się ujmą na honorze, czy naruszeniem dóbr osobistych ani nawet RODO.
  Podobnie tworzy się bazę danych na Alasce, bywa że dorosłym robi się skan paluchów w na stacjach paliw czy w nielicznych super i nie super marcetach.
  Aktualizacja następuje po 5 latach i póki co, naprawdę nikomu korona z głowy nie spadła.
  A w Polsce: ludzie i Boże dopomóż, znaleźć jakąś łajzę na platfusowatych nóżkach.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo