Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie odbędzie się międzynarodowy festiwal tatuażu i muzyki „Lublin Tattoo Days 2017”. Mamy dla Was wejściówki

Na początku kwietnia, po raz pierwszy w Lublinie, odbędzie się wielkie święto tatuażu. Międzynarodowy festival tatuażu i muzyki – Lublin Tattoo Days 2017 zorganizowany zostanie w hali targów Lublin.

W weekend 8/9 kwietnia, na terenie hali ekspozycyjnej Targi Lublin S.A przy ul. Dworcowej 11, odbędzie się międzynarodowy festival tatuażu i muzyki – Lublin Tattoo Days 2017. Impreza zorganizowana zostanie w Lublinie po raz pierwszy.

Tatuaż jest jednym z najstarszych środków komunikacji wizualnej, znalazł on swoją drogę zarówno na skórę odrzuconych przez społeczeństwo dewiantów, jak i na skórę wielu szanowanych osobistości z królami państw na czele. Lublin odwiedzi ponad 150 artystów z Polski i zza granicy.

Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie mrożących krew w żyłach performanców, koncertów muzyki niezależnej, ekspozycji oldschoolowych aut, rowerów i motocykli, strefy street wearowej, a dla naprawdę głodnych wrażeń kulinarnych zorganizowali mini festival food trucków.

Na festiwalu będzie zarówno część ekspozycyjna jak i pokazowa. Odwiedzając lubelską konwencje tatuażu, będzie można podziwiać wystawy prac znanych grafików i ilustratorów, kupić wyjątkowe ubrania skrojone przez najlepszych polskich projektantów. Nie zabraknie konkursów oraz licznych koncertów, performance oraz pokazów mody.

Bieżące informacje dotyczące Lublin Tattoo Days 2017 będą zamieszczane na Facebooku. Dla naszych czytelników mamy 10 wejściówek na kwietniowe wydarzenie. Wystarczy przesłać na naszego maila: [email protected] krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie do Was powinno trafić zaproszenie.

Osoby, które otrzymają wejściówki zostaną powiadomieni mailowo na początku lutego. Lista zwycięzców zostanie też opublikowana na naszej stronie.

40
(fot. nadesłane)
2017-01-13 22:44:52

9 komentarzy

 1. Chodzi o przepustki z wiezienia?

  • nie, to jest dla osob ograniczonych umyslowo takich jak Ty, zeby zobaczyli prawdziwa sztuke Tatuazu….
   w dzisiejszych czasach tatuaż jest wyrazem tego co czujemy, to co chcemy pokazac, a niemożna często wyrazić słowami….

   • Musisz zacząć więcej czytać, a wtedy będziesz mieć większy zasób słów i możliwość wyrażania tego to co czujesz bez pomalowanego przez kogoś ciała.

   • Jakie to piękne. Aż się wzruszyłem.

   • M ładnie to wyjaśniłeś, lecz starzy frustraci i tak tego nie zrozumieją oni aby złość odczuwają. Co widać pod artykułami w komentarzach.

 2. A jak mi się zmieni to co myślę i co czuję to co wtedy z tym tatuażem??

 3. przeciwlamusomcosietuszuboja

  https://www.youtube.com/watch?v=4u4Ng39pik8 tyle w temacie, wasze żale i pretensje nas tyle obchodzą co blaknący tusz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo