690 680 960

Dzisiaj w Lublinie odbędzie się konferencja IT Academic Day

Dzisiaj w Lublinie zorganizowana zostanie jedna z największych i najciekawszych studenckich konferencji technologicznych. Konferencja IT Academic Day odbędzie się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Dzisiaj, w auli Instytutu Biotechnologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, odbędzie się konferencja IT Academic Day. Jest to jedna z największych i najciekawszych studenckich konferencji technologicznych, organizowanych przez Grupy .NET z całego kraju. Ideą konferencji jest prezentacja najnowszych technologii informatycznych oraz zastosowanie ich na rynku pracy. Wydarzenie skierowane jest głównie do społeczności akademickiej, programistów, specjalistów IT oraz pasjonatów, którzy pragną nauczyć się czegoś nowego i poszerzyć swoje horyzonty.

Organizatorzy z roku na rok dokładają wszelkich starań, aby zapewnić uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi odkryciami technologicznymi, wzięcia udziału w ciekawych konkursach z nagrodami oraz zdobycia nowych umiejętności. Jednocześnie jest to rzadko spotykana okazja na poszerzenie wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach IT i trendach programistycznych, przedstawionych przez ekspertów pracujących w najbardziej rozpoznawalnych firmach branży IT w naszym kraju.

Konferencja IT Academic Day to nie tylko mówienie o technologii i oglądanie ciekawych prezentacji, lecz także kontakt z ludźmi, którzy na co dzień mają styczność z branżą informatyczną. Co więcej, będzie także możliwość spotkania się i nawiązania kontaktu z pracownikami dużych firm, specjalistami branży IT oraz przedstawicielami świata biznesu. Uczestnicy będą mieć możliwość wymiany własnych spostrzeżeń, poznania poszczególnych filarów związanych z branżą IT oraz rozpoczęcia kreowania własnej ścieżki w dziedzinie informatyki.

Co więcej każdy uczestnik będzie mógł poszerzyć swoje umiejętności o produkty i technologie Microsoftu, poznać zastosowanie druku 3D w architekturze i budownictwie oraz budowę i zastosowanie dronów w dzisiejszych czasach. Dodatkowo, każdy będzie miał możliwość posłuchania prelekcji na temat pracy w zespołach i metodyki zarządzania projektami w firmach informatycznych.

Portal lublin112.pl jest medialnym partnerem konferencji.

(fot. materiały organizatorów)
2015-11-25 08:00:11

11 komentarzy

 1. Mogliście to dodać troszke wcześniej, a nie w godzinę rozpoczęcia tego dnia…

 2. Organizatorem obecnego IT ACADEMIC DAY jest grupa KUL..NET i Koło Naukowe Informatyków KUL,
  a nie bliżej nieokreślone „grupy .NET z całego kraju”. Manipulowanie informacją? Jeżeli tak, to wstyd

 3. Edytowanie niepełnych bądź niesprawdzonych informacji jest również naganne. Najważniejsze
  jednak jest to, że konferencja IT ACADEMIC DAY jest bardziej niż udana pod każdym względem.

 4. KUL widzę na uprzywilejowanym, jak na UMCS był Lublin Startup Festival to jakoś redakcja nie mruknęła. A taki fajny był. Szkoda!

 5. Ostatnia akcja reklamująca w prasie rozkwit gier komputerowych na kulturoznawstwie (…) UMCS
  była wręcz imponująca. Od lat nie widzę żadnego uprzywilejowania KUL, wręcz przeciwnie. Szkoda!!

 6. Ale się czepiacie redakcji. Matko, niektórym to nic nie pasuje w życiu, wiecznie coś nie tak.Trochę luzu proponuję a nie tak hejtować wszystko i wszystkich.

 7. Nazywanie wyważonej, uzasadnionej krytyki redakcji „hejtowaniem” jest delikatnie mówiąc nieporozumieniem.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie