Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie odbędzie się Giełda Mieszkań. Wszystkie oferty deweloperów w jednym miejscu

Deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, biura nieruchomości, firmy projektujące i budujące domy, banki oraz instytucje finansowe. Wszystko w jednym miejscu i do dyspozycji dla przymierzających się do kupna mieszkania.

W następny weekend w Lublinie odbędzie się Giełda Mieszkań. Jest to kolejna już edycja targów, które odbywają się dwa razy w ciągu roku. Każdy zainteresowany kupnem mieszkania lub budową swojego domu, znajdzie tam kompletny przegląd lubelskiego rynku nieruchomości. Wśród wystawców będą wszyscy aktywni deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe czy też biura nieruchomości. Ofertę uzupełnią firmy zajmujące się projektowaniem i kompleksową budową domów a także instytucje finansujące tego typu inwestycje oraz banki.

Giełdę Mieszkań wyróżnia aktualność i komplementarność oferty jak również dostępność dla wszystkich klientów. Oprócz ofert wystawców można będzie uzyskać bezpłatne konsultacje prawne i finansowe oraz wartościowe porady dotyczące zakupu nieruchomości. Z kolei mapa Lublina z zaznaczonymi inwestycjami deweloperskimi pozwoli zapoznać się z miejscami, gdzie trwają budowy nowych mieszkań.

Warto przyjść również z dziećmi, na najmłodszych będzie czekać plac zabaw, na którym będzie można zostawić swoje pociechy na czas zwiedzania giełdy. Oczywiście pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Targom towarzyszyć będzie blok wykładów m.in o zmianach w kredytach mieszkaniowych. Wydarzenie odbędzie się w Galerii Gala w dniach 11 – 12 marca 2016 r. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny.

Portal lublin112 jest patronem medialnym wydarzenia.

(fot. materiały organizatora)
2016-03-04 08:00:14

4 komentarze

  1. Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

    Tak sobie pomyślałem, a jak tu gimbazy piszą, każdemu sie może przydarzyć, że po tegorocznych podwyżkach rent i emerytur, handlarzom mieszkaniami powinno przybyć potencjalnych klientów – kto wie może nawet, lawinowo. 🙂

    • Nooo – jak emeryt dostał 2-10 PLN podwyżki to on nie będzie wiedział co z pieniędzmi robić, zaraz zerwie się i poleci do najbliższego dewelopera mieszkanie dla wnuka kupować.
      Nawet nie wspomnę już o rodzicach, którzy załapią się na +500 – ci to są dopiero konkurencją nie tylko dla emerytów, ale i dla rencistów jakich u nas co niemiara, albo jeszcze więcej.

  2. Chyba deweloperów, a nie developerów.

Wiadomości z info112