Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Po Lublinie autobusem za złotówkę. Z oferty mogą skorzystać osoby kupujące bilet przez telefon

Już po raz kolejny jedna z firm oferujących bilety komunikacji miejskiej w wersji elektronicznej, przygotowała dla lubelskich pasażerów akcję promocyjną. Do wykorzystania jest pula biletów po złotówce każdy.

Akcję, w której pasażerowie mogą zakupić bilet ze znacznym rabatem, już po raz kolejny zaoferował mPay i Mastercard. W puli trzeciej edycji promocji znalazło się 80 tys. biletów, spośród których każdy kosztuje jedynie złotówkę. Z tańszych przejazdów można korzystać także w Lublinie. Jedynym warunkiem jest kupowanie biletów przy użyciu aplikacji mobilnej i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. W akcji można uczestniczyć wielokrotnie, kupując taniej bilety jednorazowe lub czasowe do 90 minut o wartości od 1,10 do 5 zł.

– Z radością kontynuujemy inicjatywę, która zwróciła uwagę mieszkańców wielu polskich miast na to, jak bardzo nowoczesną formy płatności ułatwiają codzienne czynności. Wystarczy mieć przy sobie telefon, aby kupowanie biletów przestało być uciążliwe i przede wszystkich czasochłonne. Przy obecnym tempie życia ma to ogromną wartość – mówi Maciej Orzechowski, prezes zarządu mPay S.A.

Aby kupić bilet za złotówkę wystarczy uruchomić mPay w komórce, a następnie wybrać Lublin z listy miast i jeden z dostępnych biletów. Proces ten można znacznie przyspieszyć, dodając wybrane bilety do listy ulubionych. W kolejnym kroku należy wybrać jedną z metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass, gdzie do sfinalizowania zakupu wystarczy wpisanie kodu PIN. Innym sposobem jest skorzystanie z opcji Masterpass portfel elektroniczny i dokonanie płatności za pomocą dowolnego portfela działającego w ramach Masterpass. W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-12-05 15:18:04

7 komentarzy

  1. Przy nie korzystaniu z apikacji przez 12 miesięcy, naliczcna jest opłata prawie 5zł na miesiąc

    • Zdzierstwo, to powinno być również obublikowane w tym newsie, pseudoreklama, ale o regulaminie już nic nie napiszą.

  2. Motłoch bez zastrzeżeń daje się namawiać na transakcje po których wszyscy zainteresowani widzą co robimy, gdzie jesteśmy, jakie są nasze zainteresowania, zarobki, jednym słowem kontrola totalna pod przykrywką wygody, a właściwie wygodnictwa. Ale głupiemu się nie wytłumaczy. Skoro motłoch potrafi wysyłać mega drogie płatne smsy z głosem na jednego czy drugiego pajaca w tępych programach typu „mam talent” i nabijać komuś kabzę to czego i od kogo tu wymagać

  3. To nie działa. Kupiłem przed chwilą i skssowało mnie 4,2 zł A promocji nie ma.

  4. mi wszystko działa i żadnych dodatkowych opcji płatnych nie ma 5zł za niekorzystanie z aplikacji to bzdura

Z kraju

Polityka i społeczeństwo