Lublin: Nie żyje instruktor jazdy ranny we wczorajszym wypadku na ul. Zelwerowicza

Dzisiaj w szpitalu zmarł instruktor jazdy ciężko ranny we wczorajszym wypadku na ul. Zelwerowicza. 44-latek nieprzytomny trafił do szpitala, po zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu z ul. Koncertową.

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę kilka minut przed godziną 14 na ulicy Zelwerowicza w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Koncertową zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota RAV4 i skoda należąca do jednej ze szkół nauki jazdy. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, 36-latka kierująca toyotą, zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej i wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Terenowe auto staranowało jadącą prawidłowo skodę. Autem podróżowały dwie osoby, instruktor i osoba odbywająca kurs nauki jazdy.

Łącznie do szpitali w Lublinie trafiły cztery osoby, po dwie z każdego pojazdu. W najcięższym stanie był 44-letni instruktor jazdy. Mężczyzna był nieprzytomny, od razu trafił na stół operacyjny. W czwartek, w wyniku odniesionych poważnych obrażeń ciała 44-latek zmarł.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2016-07-14 18:08:00
(fot. nadesłane Michał, Monika, Paweł, Dariusz)

85 komentarzy

  1. Instruktorzy często nie zapinają pasów bezpieczeństwa

    • Poczytaj wyżej. Ile razy trzeba jeszcze pisać że instruktor NIE MUSI zapinać pasów

  2. Kondolencje dla rodziny instruktora [*] ale wydaje mi się że to On powinien zareagować co ta Kobieta robi w końcu Ona się dopiero uczyła jeździć… a Instruktor ma możliwość zahamowania

  3. Rowniez trzy tyg.temu jadąc na zielonym , wjechała kobieta we mnie na swoim czerwonym. Obrażenia fizyczne i straty psychiczne szkoda mówic i pisać , moje auto „miękkie” w porównaniu z terenówką. Szczęscie, ze piesi nie ucierpieli, mieli zielone, zatrzymala sie na mnie…

  4. Dożywocie za umyślne wjechanie na czerwonym i zabicie drugiej osoby!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!