Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Zwłoki kobiety przy ścieżce rowerowej. Nie jest jeszcze znana przyczyna jej śmierci

Trwa ustalanie przyczyn śmierci kobiety, której zwłoki znaleziono w sobotę w Lublinie. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

W sobotę po południu jeden z mężczyzn wybrał się na narty. Podążając wzdłuż ścieżki rowerowej, biegnącej od Zalewu Zemborzyckiego w stronę centrum, zauważył leżącą osobę. Kiedy podszedł bliżej, okazało się, że osoba ta nie żyje.

Mężczyzna od razu powiadomił policję. Oczekiwał na przyjazd patrolu, następnie wskazał funkcjonariuszom znajdujące się za żywopłotem ciało kobiety. Jak ustalili policjanci, była to 47-letnia mieszkanka Lublina.

-Kobieta była przez nas poszukiwana jako zaginiona. Zgłoszenie o jej zaginięciu przyjęliśmy tego samego dnia, co ujawnione zostało jej ciało – wyjaśniała nam podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Przeprowadzone przez lekarza oględziny zwłok wstępnie wykluczyły, aby do śmierci kobiety mogły przyczynić się osoby trzecie. Prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciała celem wykonania sekcji zwłok.

IMG_20180317_174038
(fot. nadesłane)
2018-03-19 16:39:44

13 komentarzy

 1. Podejrzane, skoro przy ścieżce rowerowej.

 2. VIGO WŁADCA KARPAT

  I nikt wczesniej nie zauwazyl…

  • Bo była za żywopłotem. Mogła tam leżeć znacznie dłużej, zgłoszenie dostali w sobotę, a wiadomo, że w przypadku zaginiecia osoby dorosłej, przyjmują dopiero po 48 godzinach.

 3. Bo leżały za żywopłotem. Był mróz i po takich opadach kto chodzi po ścieżce rowerowej? Chyba, że na nartami.

  • Jest dużo biegających nawet w takiej pogodzie o każdej porze dnia, od rana byli też rowerzyści po tej zamieci, którzy przebijali się nad zalew zanim traktorek odśnieżyła całą DDR. Niestety faktycznie jeśli ciało leżało za żywopłotem to oprócz wędkarzy i ludzi z pasami od strony Bystrzycy, ze ścieżki praktycznie nie do zauważenia. Przy ścieżce wieczorami na ławeczkach zbiera się też dużo amatorów trunków i innych wynalazków także okolica robi się mało ciekawa do samotnych spacerów. Kondolencje dla rodziny zmarłej.

 4. Ścieżka rowerowa dla rowerzystów na nartach to niech sobie na globus idzie

  • Niedługo w hokeja tam będą grać. Bezczelni ludzie!

  • śmiem zauważyć,ścieżka rowerowa jest połową ciągu spacerowo rowerowego,więc poruszający się na nartach ciągiem dla pieszych miał tam prawo być!

   • Chodnik to nie nartostrada. Wal na deptak, przetestujesz SM.

    • no co ty fotannnnny znowu chcesz ozwalić? zamiast balladyny remontować teraz wymieniają deptak do bramy krakowskiej bo kilka płytek pękło ? Brawo przelewajcie dalej z pustego w prózne a zdziwicie się po wyborach niedługo!

  • Mądry ty jesteś???????

 5. pewnie wyszła pobiegać i powdychać smogu i tak to się skończyło