690 680 960

Lublin: Ul. Wojciechowska zostanie zamknięta. Kierowców czekają objazdy AKTUALIZACJA

Od najbliższego poniedziałku zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Utrudnienia potrwają do odwołania.

—————————————————————————-

AKTUALIZACJA:16:00
Jak po południu poinformował wykonawca prac, roboty na ul. Wojciechowskiej zostaną jednak przesunięte w czasie. Tak więc w pierwszych dniach przyszłego tygodnia ruch będzie się jeszcze odbywał tak jak dotychczas, O kolejnym terminie zamknięcia ulicy, będziemy informować.

—————————————————————————-
Rozpoczyna się kolejny etap prac, związanych z budową przedłużenia ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. W związku z tym, od poniedziałku 24 lipca całkowicie zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ul. Wojciechowskiej od ul. Morwowej do ul. Bohaterów Monte Cassino.

Dla kierowców oznacza to, konieczność korzystania z objazdów, co przy prowadzonych również robotach na ul. Nałęczowskiej, spowoduje jeszcze większe utrudnienia w ruchu. Objazdem będą także kursowały autobusy komunikacji miejskiej linii nr 39 i 79.

– Autobusy linii nr 39 pojadą z ul. Zana przez al. Kraśnicką, Bohaterów Monte Cassino do ul. Wojciechowskiej, zaś linii nr 79 z al. Kraśnickiej przez Bohaterów Monte Cassino do ul. Wojciechowskiej – wyjaśnia Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Na czas objazdów zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków Wojciechowska – zespół szkół 01 i 02. Ponadto uruchomiony zostanie nowy tymczasowy przystanek Poczekajka 03 zlokalizowany na ul. Bohaterów Monte Cassino na odcinku pomiędzy al. Kraśnicką a ul. Wojciechowską w kierunku ul. Wojciechowskiej.

Objazdy potrwają do odwołania.

(fot. lublin112)
2017-07-21 11:37:45

11 komentarzy

 1. a co z firmami które mieszczą się przy Wojciechowskiej ?

 2. Ani słowa o samochodach prywatnych. Brawo, super informacja!

 3. Pragnę przypomnieć, że zarówno Nałęczowska i Wojciechowska miała być przejezdna przez cały okres budowy. Banda oszustów. Panie Kieliszek proszę interweniować z urzędu.

  • Zostaw chłopaka w spokoju. Jeszcze się przepracuje za te marne grosze. Musi z miesiąc odpocząć po ostatnim występie. Ty wiesz ile wysiłku intelektualnego musi włożyć, by takie pierdoły pociskać?

 4. Powiem więcej, ratusz obiecywał, że utrudnienia w ruchu potrwaja 4 misiące czyli do końca lipca. Lipiec się kończy i co?

 5. Jeśli wszyscy będą tak pracować jak to robi LPEC to ta budowa potrwa minimum dwa lata.

 6. Informacja nieaktualna! Objazdy mpk odwolane jest info na stronie Ztm

  • W związku ze zmianą harmonogramu przez wykonawce prac drogowych prowadzonych w ramach przebudowy ul. Bohaterów Monte Cassino, ul. Wojciechowska nie będzie zamknięte dla ruchu kołowego od 24 lipca br. w związku z tym linie nr 39 i 79 nie będę kursować objazdem (trasa bez zmian).

   Komunikat został odwołany przez rzecznika.

 7. Redakcjo może uda się wam coś zrobić z pomyłką na tabliczce przy zakazie wjazdu od ronda na Zana w Monte casino bo jest że nie dotyczy wjazdu…….na jutrzenki uważam że to pomyłka raczej powinno być Juranda

  • eee tam, to mało ważne

   niech lepiej ciągle będzie wałkowany temat inteligentnego systemu zarządzania ruchem, bo wszędzie jest czerwona fala. Trzeba koniecznie zmienić cykle świateł

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!