Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Ul. Wojciechowska zostanie zamknięta. Kierowców czekają objazdy AKTUALIZACJA

Od najbliższego poniedziałku zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Utrudnienia potrwają do odwołania.

—————————————————————————-

AKTUALIZACJA:16:00
Jak po południu poinformował wykonawca prac, roboty na ul. Wojciechowskiej zostaną jednak przesunięte w czasie. Tak więc w pierwszych dniach przyszłego tygodnia ruch będzie się jeszcze odbywał tak jak dotychczas, O kolejnym terminie zamknięcia ulicy, będziemy informować.

—————————————————————————-
Rozpoczyna się kolejny etap prac, związanych z budową przedłużenia ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. W związku z tym, od poniedziałku 24 lipca całkowicie zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ul. Wojciechowskiej od ul. Morwowej do ul. Bohaterów Monte Cassino.

Dla kierowców oznacza to, konieczność korzystania z objazdów, co przy prowadzonych również robotach na ul. Nałęczowskiej, spowoduje jeszcze większe utrudnienia w ruchu. Objazdem będą także kursowały autobusy komunikacji miejskiej linii nr 39 i 79.

– Autobusy linii nr 39 pojadą z ul. Zana przez al. Kraśnicką, Bohaterów Monte Cassino do ul. Wojciechowskiej, zaś linii nr 79 z al. Kraśnickiej przez Bohaterów Monte Cassino do ul. Wojciechowskiej – wyjaśnia Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Na czas objazdów zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków Wojciechowska – zespół szkół 01 i 02. Ponadto uruchomiony zostanie nowy tymczasowy przystanek Poczekajka 03 zlokalizowany na ul. Bohaterów Monte Cassino na odcinku pomiędzy al. Kraśnicką a ul. Wojciechowską w kierunku ul. Wojciechowskiej.

Objazdy potrwają do odwołania.

(fot. lublin112)
2017-07-21 11:37:45

11 komentarzy

 1. a co z firmami które mieszczą się przy Wojciechowskiej ?

 2. Ani słowa o samochodach prywatnych. Brawo, super informacja!

 3. Pragnę przypomnieć, że zarówno Nałęczowska i Wojciechowska miała być przejezdna przez cały okres budowy. Banda oszustów. Panie Kieliszek proszę interweniować z urzędu.

  • Zostaw chłopaka w spokoju. Jeszcze się przepracuje za te marne grosze. Musi z miesiąc odpocząć po ostatnim występie. Ty wiesz ile wysiłku intelektualnego musi włożyć, by takie pierdoły pociskać?

 4. Powiem więcej, ratusz obiecywał, że utrudnienia w ruchu potrwaja 4 misiące czyli do końca lipca. Lipiec się kończy i co?

 5. Jeśli wszyscy będą tak pracować jak to robi LPEC to ta budowa potrwa minimum dwa lata.

 6. Informacja nieaktualna! Objazdy mpk odwolane jest info na stronie Ztm

  • W związku ze zmianą harmonogramu przez wykonawce prac drogowych prowadzonych w ramach przebudowy ul. Bohaterów Monte Cassino, ul. Wojciechowska nie będzie zamknięte dla ruchu kołowego od 24 lipca br. w związku z tym linie nr 39 i 79 nie będę kursować objazdem (trasa bez zmian).

   Komunikat został odwołany przez rzecznika.

 7. Redakcjo może uda się wam coś zrobić z pomyłką na tabliczce przy zakazie wjazdu od ronda na Zana w Monte casino bo jest że nie dotyczy wjazdu…….na jutrzenki uważam że to pomyłka raczej powinno być Juranda

  • eee tam, to mało ważne

   niech lepiej ciągle będzie wałkowany temat inteligentnego systemu zarządzania ruchem, bo wszędzie jest czerwona fala. Trzeba koniecznie zmienić cykle świateł

Z kraju

Sport