Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin w świątecznej scenerii

Już tylko dwa tygodnie pozostały do świąt Bożego Narodzenia. Jak co roku w centrum Lublina pojawiły się świąteczne ozdoby i iluminacje. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

2017-12-10 19:37:08
(fot. lublin112.pl)

24 komentarze

 1. Pięknie udekorowane ulice. Skąd w ludziach tyle złośliwości? Przestańcie narzekać, doceńcie uroki naszego pięknego miasta. Przyjeżdżają do mnie goście z drugiego końca Polski i są zaskoczeni, że Lublin tak pięknie wygląda. Lepiej zostawcie te komputery i idźcie na spacer!

  • Nikt nie podważa dekoracji deptaka czy uliczek. Co Tobie i innym tak się podoba w dekoracji centralnej wizytówki miasta czyli pl. Litewskiego? Do czego mają nawiązywać te chińskie lampiony? Takie „ozdoby” mogą budzić wyłącznie niesmak.. Ewidentnie widać, że kto inny odpowiadał za jego wystrój i mija się z Polską tradycją. Pewnie jakiś ziomek Żuka sporo za tę „koncepcję” kasy przytulił. Ciekawe, który to „artysta” przyzna się do tego pomysłu.

 2. Widząc to duma rozpiera, że nie mieszkam w Lublinie..

 3. Ratunku baba za kółkiem

  Bardzo ładnie i świątecznie Lublin wygląda. Dość już tego lania jadu na wszystko. Najwięcej krytykują ci co nic nie robią tych co starają się coś zrobić, paranoja jakaś.

 4. Jak zwykle bieda

 5. Malkontentom nigdy nikt i nic nie dogodzi. Jakim trzeba być próżnym i nie szczęśliwym zakompleksionym człowiekiem by tak wszystko negować swoimi durnymi komentarzami.

  • Jakim marnym i próżnym trzeba byś artystą, by taką dekorację dla pl. Litewskiego zerżnąć z chińskich wiosek. Jaki pan, taki kram. Lublin szybkim krokiem, pod przewodnictwem Żuka zbliża się do miernoty. Co chwilę promuje jakiś chłam opatrzony pokrętną ideą. Za swoje takiego badziewia w ogródku by nie powiesili. Ciekawe, kto zapłaci za zmianę 'dekoracji” placu?

 6. Kolorowe, podświetlone gwiazdy są super! Pięknie to wygląda, bardzo klimatycznie.