690 680 960

Lublin: Pedofil z Wrocławia umówił się przez Internet z nieletnim z Lublina. Mężczyzna trafił do aresztu

Policjanci z Lublina zatrzymali 23-letniego mieszkańca Wrocławia. Mężczyzna podejrzany jest o obcowanie płciowe z małoletnim, poniżej 15 roku życia.

Policjanci z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Lublinie w minionym tygodniu zatrzymali 23-letniego mieszkańca Wrocławia. Mężczyzna za pomocą komunikatora internetowego umówił się z mieszkającym w Lublinie nieletnim poniżej 15 roku życia, a następnie doprowadził do obcowania płciowego.

– W piątek sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy, wobec 23-letniego mieszkańca Wrocławia. Coraz częściej dochodzi do prób popełniania przestępstw na szkodę dzieci, gdzie istnieje prawdopodobieństwo wykorzystania seksualnego. Policjanci garnizonu lubelskiego monitorują stale sieć by wychwycić takie zachowania, reagują na każdy sygnał i zgłoszenia o możliwości popełnienia przestępstwa – informuje podkom. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin.

Policja zwraca się z apelem do rodziców i opiekunów o zwracanie uwagi na to, jakie strony nasze pociechy odwiedzają i jakie treści przesyłają osobom nieznajomym.

2016-02-28 13:00:27
(fot. ilustr. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Znaczy pedał-pedofil

 2. taki młody a już pedał

 3. Zabużanin z breslau i do tego pedofil. To go matka natura pokarała.

 4. Ale będą mieli uciechę w Areszcie.

 5. Administracja Lublin 112

  Jakiś czas temu zamieściliście obszerny artykuł wraz z obszerną ilustracją zdjęciową podejrzanego o pedofilię młodego taksówkarza z Lublina, tego, który prowadził scholę w jednej z parafii.
  Ten młody człowiek został zatrzymany w areszcie na 3 miesiące.
  Jaki jest jego dalszy los ?
  Co się w tej sprawie dzieje ?
  Czy lublin112 nadal monitoruje tę sprawę ?
  Ja, czytelnik tego portalu, oczekuję na tak drobiazgową relację, jaką poświęciliście nagłośnieniu tego przypadku.
  Z szacunkiem,

  • Witaj,
   Sprawa owego mężczyzny cały czas się toczy. Prokuratura sprawdza wszystkie osoby, które miały z nim kontakt, przesłuchuje świadków itp. Z doświadczenia wiadomo, że tego typu postępowanie toczy się ok. kilku miesięcy.

   Pozdr

 6. A teraz posiedzi za pieniądze podatników porobią mu wszystkie badania i po paru miesiącach wyjdzie i będzie robił to samo na nich nie ma prawa

 7. Rechotnik prasowy zwyczajny

  Może zabrzmi to strasznie, ale tak se myślę (a każdemu sie może zdarzyć), że jakby takiemu (oczywiście po bezspornym udowodnieniu winy), obciąć kiełbaskę wraz z jajkami i zastąpić toto jakimś gustownym kranikiem (d. zawór), to problem byłby raz na jutro załatwiony. 🙂

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas