690 680 960

Lublin: Kradzież tabletu w dyskoncie. Kto rozpoznaje te kobiety? AKTUALIZACJA

Policjanci z Lublina poszukują sprawczyń kradzieży tabletu w Biedronce przy ul. Lotniczej. Robiący tam zakupy mężczyzna, podczas przymierzania odzieży odłożył swój tablet. Z okazji skorzystały dwie kobiety.

60 komentarzy

 1. To, że skroiły tablet – trudno.
  Ale koleś z tabletem wygląda mi na idiotę. Pewnie manager jakiejś ważnej instytucji, który pracuje na okrągło. Ciekawi mnie czy do łóżka również zabiera tablet?
  Chyba, że sprawdza nowe trendy w alkowie. To by go usprawiedliwiało.
  Baranów trza kroić na każdym kroku.

 2. Może chciały go kupić tylko kodu kreskowego nie znalazły; p

 3. Ale zobaczcie, że większość ludzi by to olała. A tu gość ma łeb nie od parady. Zgłosił kradzież i przyczyni się dla społeczeństwa.

 4. One szły najpierw z jednej strony i widziały jak ten człowiek odkłada tablet i jak wracały drugą stroną to już ewidentnie w konkretnym celu bo się oglądały…. Zobaczcie na samym początku nagrania widać jak go mijają, on odchodzi a one nagle idą z drugiej strony prosto po tablet. Więc dyskutowałabym jednak czy to było takie znowu znalezione….

 5. Do wszystkich, którzy tak obrażają tego mężczyznę, który położył swój tablet i o nim zapomniał. Jesteście tacy mądrzy, ogarnięci, zawsze pilnujecie swoich rzeczy, co droższe to na pewno zostawiacie w domu w sejfie, zamkniętym na cztery spusty. Nigdy, ale to nigdy w życiu nie zapomnieliście o niczym, tak? Już w przedszkolu dzieci zapominają zabrać zabawkę do domu, którą przyniosły ze sobą rano, w szkole podobnie, przyszedł w bluzie, położył gdzieś, zapomniał i wraca bez, w pracy też często ludzie zapominają o czymś, a to zostawią kluczyki od auta, domu, telefon na biurku itd. Jeśli Wam nigdy nic się takiego nie przytrafiło, to znaczy, że macie tak pusto w głowie, że o nic nie musicie się martwić, o niczym myśleć. Na (nie)szczęście takie imbecyle jak Wy żyją długo, więc mam nadzieję, że któregoś pięknego dnia przytrafi Wam się podobna sytuacja.

 6. one mieszkaja niedaleko biedronki w domku przy torach

 7. A to nie ten sam facet później stoi i się na nie patrzy??? Podobny. Jakiś gość ewidentnie stoi nad nimi, a one przy nim kradną? Dziwne rzeczy?

 8. kulbym blondi

 9. Byłam przy kasie ,gdy ów męzczyzna zgłosił kasierce,że mu zginał tablet.Kasierka wezwała kierownika sklepu a te dwie bladzie w tym czasie stały przy drugiej kasie i wszystko słyszały.Za takie postepowanie powinno sie na Placu Zamkowym robic pokazówkę,czyli na oczach ludzi upier…ic złodziejkom prawe ręce!!!!

 10. Pręgierz przywrócić!
  To było bardzo pożyteczne urządzenie.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas