690 680 960

Lublin ma już aplikację mobilną. Będzie służyć promocji miasta

Lokale gastronomiczne, atrakcje turystyczne, baza noclegowa, muzea czy też teatry i kina. To wszystko można odnaleźć w aplikacji, która ma służyć promocji Lublina.

Lublin dołączył do grona miast, które wykorzystują nowoczesne rozwiązania do promocji swoich atrakcji turystycznych i wydarzeń kulturalnych. Użytkownicy mają możliwość wyboru miejsca z poszczególnych kategorii, przeglądania polecanych tras zwiedzania oraz dodawania ciekawych miejsc i wydarzeń do swojego podręcznego planera.

W rozbudowanej bazie obok atrakcji turystycznych znalazła się baza gastronomiczna i noclegowa. Mobilny przewodnik zaprowadzi nas do zabytków, muzeów, sklepów, restauracji, odwiedzimy kina, muzea, teatry, a także odkryjemy lubelską architekturę.

Aplikacja spełnia też rolę rzetelnego, na bieżąco aktualizowanego informatora o wydarzeniach w mieście, dzięki kalendarzowi z koncertami, spektaklami, wydarzeniami sportowymi oraz wieloma innymi imprezami. Przewodnik działa zarówno w trybie offline, jak i online. Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.

Aplikacja jest bezpłatna, dostępna na urządzenia mobilne z systemem android, iOS i Windows. Można ją pobrać w sklepach: Google Play, AppStore i Windows Store.

(fot. nadesłane)
2017-03-02 23:20:13

11 komentarzy

  1. Jak dokładnie nazywa się ta aplikacja??

  2. Maciekwlochach

  3. „Turystyczny Lublin”

  4. Jaka to aplikacja??????????????????????

  5. A dlaczego nie ma w niej nic o jutrzejszej wielotysiecznej manifestacji KOD z panem mateuszem.

  6. Grafik płakal jak tworzył. Co to [email protected]#() za facet z chmurą bramy i wieży na głowie

    • poprosimy o podpisanie sie imieniem, nazwiskie i uzasadnienie Pana/Pani wypowiedzi.

    • Grafika może się komuś podobać lub nie, ocena subiektywna ale jeśli piszesz coś takiego udowadniasz tylko że nie masz o tym pojęcia. Napisz po prostu że twoim zdaniem tragiczne- nie widzisz różnicy? Jak coś Ci się nie podoba nie musi być od razu C#%! owe. A mi się podoba dla odmiany

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku