690 680 960

Lubelski monitoring dostrzeże nawet marihuanę w skarpetce

O tym, że kamery monitoringu w Lublinie są coraz skuteczniejsze, nie raz już przekonało się wiele osób. Tym razem ich operator dostrzegł nietypowe miejsce ukrywania narkotyków.

W poniedziałek 15 czerwca, około godz. 14.20, funkcjonariusz Straży Miejskiej pełniący dyżur w monitoringu miejskim, zwrócił uwagę na dwóch mężczyzn, którzy na Placu Litewskim podejrzanie się zachowywali. Mężczyźni podeszli do fontanny gdzie zaczęli spożywać alkohol. Jednocześnie jeden z nich ukrył coś w skarpetce.

Na miejsce został skierowany patrol, który wylegitymował podejrzanych. Ponieważ jeden z nich zachowywał się nerwowo, poproszono także o przyjazd policję. Gdy mundurowi dojechali na Plac Litewski, mężczyzna zareagował agresywnie na próbę kontroli.

Podczas jego przeszukania, w skarpetce funkcjonariusze odnaleźli ukryte blisko 2 gramy marihuany. Popołudnie 25-latek spędził już na komisariacie, gdzie musiał tłumaczyć się ze swojego zachowania a także z posiadania niedozwolonych przez prawo substancji.

(fot. zdjęcie ilustracyjne – archiwum)
2015-06-17 20:35:31

19 komentarzy

  1. Spoko, póki PiS jeszcze nie ma pełni władzy jest stosunkowo nieźle, ale po jesiennych wyborach ogłoszą obowiązkowe czipowanie obywateli (już zaraz po poczęciu) i będziemy nie tylko kontrolowani co sobie poczynamy, ale i gdzie, oraz z kim i czy w prawym, czy lewym łożu czy też w jakiś krzakach.
    Może też tak rozbudują sieć kontrolną, że będziemy sterowani zdalnie do szkoły, do pracy, do sklepu, a zwłaszcza do kościoła.

  2. szkoda ze nie napisali ile mu grozi za to hehe zawsze piszecie hehe.JANEK IDIOTO ty za madry nie jestes,ci co pija to dobre pewnie chlopaki jak rozpierdalaja miasto czy zony bija,albo pedofilka tez jest mniej ganiana w tym kraju jak trawka,natura dala trawke nikt nikomu na sile tego nie wciska i nikt nikomu tym nie szkodzi,statystyki trzeba poprawic to nielegalne ziolo w tym pomoze.PANIE PFFPF tu trzeba plakac ze w tak zjeba……e panstwo mamy i prawo.

  3. http://lublin.oglaszamy24.pl/szukaj/ogloszenia-lublin/dowoz-3mmc-hurt-i-detal-zamowienia ludzie zobacie ten link tam sprzedaja legal dopalacze co ludzi zabijaja i ryje glowe to guwno a za naturalna trawke ganiaja smiech nikomu ta trawka nikt krzywdy nie robi.ludzie sa spokojni lepiej sie czuja,a po tych dopalunach agresja i co legal w necie hehe gdzie tu logika.a co 112 powie w tym temacie dobry temat chyba na artykul

  4. Boże daj psom wiecej rozumu za zioło karają a prawdziwi złodzieje co nakradli miliony na wolnosci

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas