Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubartów: Potrącił kobietę i odjechał. Apel do świadków wypadku

Lubartowscy policjanci poszukują świadków wypadku na ul. Lubelskiej w Lubartowie. Kierujący autem osobowym potrącił kobietę i odjechał.

Do zdarzenia doszło 21 października 2015 roku około godziny 19.00 w Lubartowie na ulicy Lubelskiej, na wysokości bloku nr 77.

– Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym nieznanej marki skręcając na osiedle potrącił poruszającą się chodnikiem kobietę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia – informuje mł. asp. Grzegorz Paśnik z lubartowskiej Policji.

Kierowca samochodu lub osoby mające wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie pod numerem telefonu 997, 818526290 lub bezpośrednio z prowadzącym sprawę policjantem asp. szt. Adam Lech tel. 81 8526229.

2015-12-31 09:36:14
(fot. ilustr. lublin112.pl)

4 komentarze

 1. hmmm trochę się nie dziwię… Lubartów to jest chyba wojewódzkie centrum kultu świętych krów (pieszych na drodze). to, co tam się dzieje, nie dzieje się w żadnym innym mieście. na Lubelskiej co 50 m przejście a ludzie łażą jak chcą. Ktoś, kto się wychował w Lublinie a potem musi jeździć po LLB może być w lekkim szoku. Polecam takie doświadczenie, jednak w Lublinie mamy lepiej 🙂

  • rozumiem, że może to niektórych boli,a le chodziarz spróbuj przeczytać zanim zaczniesz coś komentować, bo stoi napisane: „potrącił poruszającą się chodnikiem kobietę”. Wiesz co to znaczy? Ta Pani szła tamtędy, którędy powinna… To kierowcy LUB mają jakieś deficyty w przestrzeganiu prawa i w tym szukać po tym przykładzie problemu raczej… 🙂

 2. Ozor dobrze gadasz. przejscie co chwila strach jezdzic. ludzie nie dość ze jeżdżą rowerami po chodnikach. to po przejsciach. Szczególnie koło pałacu. jak się jedzie wstrone miasta gazową na światłach. nie raz była taka sytuacja ze zapiliło sie zielone dla pieszych to sie pchaja pod samochód nawet nie patrza ze jadą albo ze jest na srodku pasów samochód. Urzad nic nie robi dla nich nie ma zadnego problemu.. maja gdzieś A jak jezdzić goscio kawał chłopaka swoja państwową limuzyna skodą. pod prąd gdzie się da to jest dobrze.. i wozi swoich kolegów Policjantów. Mam nadzieje ze w koncu się PIS za ten Lubartów wezmie bo po prostu ręce opadają..

  • Chichotnik niejaki

   Tam zaden PiS (Przeproście i Spieprzajcie) nie załatwi sprawy, tam najbardziej mogliby pomóc nasi bohaterscy misjonarze jak już pozwolą im wrócić bronić Ojczyzny, a nie namawiać Talibów na zmianę wiary.
   Wtedy jak przejście co 50 metrów to i snajper co 50 metrów.
   Wszyscy chodziliby jak bohaterskie sowieckie zegarki, szybko choć niedokładnie.