Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Łoś wbiegł wprost przed fiata. Kierowca miał ogromne szczęście

Patrząc na zniszczenia pojazdu można stwierdzić, że kierowca fiata, który zderzył się z łosiem, miał ogromne szczęście. Do zdarzenia doszło dziś rano na drodze wojewódzkiej nr 819.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 7 na drodze wojewódzkiej nr 819, na odcinku pomiędzy Sosnowicą a Pieszowolą w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z łosiem.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, przed jadącego osobowego fiata nagle na jezdnię wtargnęło dzikie zwierzę. Łoś wbiegł wprost przed jadący pojazd. W wyniku zderzenia zwierzę padło na miejscu.

Na szczęście, 33-letni mieszkaniec Włodawy kierujący fiatem, nie odniósł żadnych obrażeń. Znacznym uszkodzeniom uległ dach i została zbita przednia szyba pojazdu. Mężczyzna podróżował sam, był trzeźwy. W związku ze zdarzeniem drogowym i uszkodzeniami pojazdu, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta.

(fot. Policja Parczew)

9 komentarzy

  1. I jeszcze mandat.Koniecznie mandat musi dostać,bo po co tam jechał?

    • Niedostosowanie prędkości w tym przypadku jak widać 70km/h dużo za dużo jeleniu bez głowy!!!!!!!!!

  2. A czy za szkody zapłaci Jacek Sasin, władca skarbu państwa czyli też wszystkich dzikich zwierząt??? Wątpię! PISowska sprawiedliwość! ***** ***

    • Zapłaci mu jeleń co uciekł niech go drugi zza kółka goni

    • Za szkody płaci sprawca, ewentualnie ubezpieczyciel sprawcy. Ale nie wiem ile należy się odszkodowania, bo nie mam pojęcia ile taki łoś jest warty. Jakiś biegły zoolog powinien się wypowiedzieć ile Skarbowi państwa czy nadleśnictwu należy się odszkodowania.

  3. Każdy cienias powinien tak wygladać;)

  4. To pancerne auto. Da się naprawić tylko koszty 100 razy większe niż auto. Wytrzymało łosia, pancerną limuzynę Szydło…. Teraz takich już nie robią. Szkoda

Z kraju

Sport