Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Leżała naga na trawniku, była upojona alkoholem. Miała ponad 4,5 promila

W czwartek na jednym z trawników w Kraśniku została znaleziona naga kobieta. 36-latka miała w organizmie ponad 4,5 promila alkoholu.

W miniony czwartek po południu policjanci z Kraśnika otrzymali zgłoszenie, że w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, znajduje się kobieta, która została znaleziona naga na trawniku jednego ze skwerów. 36-latka była nieprzytomna z upojenia alkoholem.

Na oddziale ratowniczym kobieta szybko odzyskała przytomność i wszczęła awanturę, wyzywała personel słowami obelżywymi, zakłócała spokój, niepokoiła innych pacjentów. Lekarz dyżurujący powiadomił o wszystkim policję. Policjanci interweniujący na miejscu próbowali uspokoić 36-latkę. Awanturniczka nie reagowała jednak na polecenia funkcjonariuszy i zaczęła wyzywać także mundurowych.

Jak się okazało 36-latka miała w organizmie ponad 4,5 promila alkoholu. Taka ilość spożytego alkoholu może być zagrożeniem dla życia. Nietrzeźwą, w trakcie pobytu w szpitalu zobowiązała zaopiekować się rodzina. W najbliższym czasie awanturnicza 36-latka ze swego zachowania będzie musiała wytłumaczyć się przed sądem. Za jej nieodpowiednie zachowanie grozi jej wysoka grzywna.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

39 komentarzy

  1. 4,5 to raczej kumulacja niż jednorazowe picie ale kto wie.naga byla bo jest wiosna i juz pora na samca w przyrodzie

  2. Niezły melanż to był.