La Dolce Vita, czyli włoskie hity w Lublinie. Mamy dla Was wejściówki!

„La Dolce Vita” to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji musicalowego aktora z Rzymu – Noicoli Palladiniego. Wykonywany z towarzyszeniem zespołu muzycznego koncert to podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy, wśród których wystarczy wymienić takie szlagiery jak: ”Tu vuo fa l’americano”, ”L’Italiano”, „Azzurro”, „Marina”, ”O’sole mio”, ”Love in Portofino”, ”Volare”, „Mamma Maria”, „Baila Morena”, „Mambo Italiano”,”Quando, quando quando”, „Buonasera Signorina”, „Arrivederci Roma”, „Ciao, Ciao Bambina”, „Tornero’’, „Parole Parole” czy ”Nie płacz kiedy odjadę”.

Lublin
2018-11-23, 18:00

39 komentarzy

 1. Ja odkryłam i doceniłam piękno włoskiej muzyki dopiero niedawno… Dla mnie mistrzostwem jest Andrea Bocelli – Caruso- po prostu bajka!
  Z przyjemnością wybiorę się na koncert, oczywiście z mężem 🙂

 2. Ja chce wysłać rodziców, oni lubią włoską muzykę a ja będę kochaną córką 🙂

 3. Chętnie usłyszałabym „Pazzo di lei” o miłości, która jest solą życia w towarzystwie męża oraz naszego cudownego słuchacza w brzuszku. Wszyscy lubimy włoskie przeboje!

 4. Moim ulubionym włoskim utworem jest bardzo dobrze wszystkim znane, dające pełnię rozkoszy dla uszu Tornero 😉 z największą przyjemnością wybrałbym się na koncert z Mą Ukochana Paulinką, którą bardzo serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że będę miał okazję zabrać na to jakże wspaniałe wydarzenie :*

 5. Ciężko wybrać tylko jeden utwór…wszystkie włoskie piosenki mają magię w sobie – słońce i wakacje – pierwsze skojarzenia. Jestem totalną miłośniczką wszystkiego co włoskie i bardzo chętnie wybrałabym się z Mamą z którą od małego zwiedzałam ten piękny kraj. Byłby to dla nas powrót to tych pięknych czasów jak i niesamowitych wspomnień.

 6. Mój tata uwielbia Mamma Maria, Quando, quando quando” „Ciao, Ciao Bambina” i „Tornero’’
  i wcale nie chcę tego biletu dla siebie, jak wygram to oddam rodzicom, zasłużyli na to, żeby w końcu rozerwać się po pracy, a tym bardziej, że tato miał niedawno urodziny i na pewno bardzo by się ucieszył z takiego prezentu <3

 7. Uwielbiam włoskie przeboje poszedłbym z żoną Dawno nigdzie nie byliśmy

 8. Mieszkałam 12 lat we Włoszech i uwielbiam włoską muzykę..Albano Laura Pausini Eros Vasco Rossi. .jest dużo i ciężko wybrać jedną. .☺ A zabralabym moje koleżanki bo też uwielbiają ta muzykę. .

 9. Smuteczek po powrocie z Mediolanu ukoją włoski hity 🙂

 10. O! Mi piace le canzoni italiane!
  Moją ulubiona piosenką jest zdecydowanie L’immensità śpiewana przez Milve. W utworze, słychać gorący temperament artystki, który oddziałuje na odbiorcę. To wspaniałe, że można przeżywać tyle emocji słuchając włoskich piosenek, a nie ukrywam, że według mnie to włosi śpiewają najpiękniej o miłości.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)