Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kraśnik: Chcieli się zemścić, pomylili auta. Uszkodzili pojazd policjanta

Policjanci z Kraśnika zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zniszczyli zaparkowany pojazd. Sprawcy chcieli się w ten sposób zemścić na znajomym, pomylili jednak pojazdy i uszkodzili auto należące do policjanta.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na jednym z parkingów w Kraśniku. Dzielnicowy kraśnickiej komendy zauważył, jak dwóch mężczyzn w kominiarkach niszczy stojący pojazd.

– Sprawcy rysowali lakier, kopnięciami niszczyli karoserię i oberwali lusterka. Policjant wybiegł na dwór. Sprawcy oddalili się na pobliski parking. Tam oczekiwał na nich samochód, do którego wsiedli i chcieli odjechać. Mundurowy ruszył za nimi. Swoim pojazdem, zablokował auto, do którego wsiedli i wezwał na miejsce patrol prewencji – relacjonuje zdarzenie st.asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji.

Podczas zatrzymania sprawców doszło do przepychanek i wyzwisk w kierunku policjantów. Jeden z mundurowych został uderzony. Mężczyzna będzie odpowiadał za znieważenie i naruszenie nietykalności policjanta.

Co ciekawe właściciel uszkodzonego pojazdu nie znał wandali. Wszystko wyjaśniło się w trakcie przesłuchania.

– Mężczyźni, którzy zniszczyli samochód pomylili pojazd funkcjonariusza z autem innej osoby. Zatrzymany w policyjnym areszcie 28-letni mieszkaniec Kraśnika będzie odpowiadał za uszkodzenie pojazdu i naruszenie nietykalności interweniującego funkcjonariusza – wyjaśnia st.asp. Janusz Majewski.

68-96346

68-96342

2016-11-24 20:01:36
(fot. Policja Kraśnik)

13 komentarzy

 1. Hee hee!! Co za beje☺ Noi pobawili się w tajniakow!

 2. GTA Kraśnik

 3. A może się nie pomylili : )

 4. Fabryczny czy Stary?

 5. Ciekawe czy tak samo szybko by działali gdyby nie auto kolegi…

 6. A zdawałoby się, że 28 letni człowiek jest dorosły.
  Sporo i co raz więcej takich cepów mamy.
  Mus rozbudowywać kryminały.

 7. do normalnej osoby jadą tyle że nie ma szans na zatrzymanie sprawców, a tu proszę kolega z pracy i od razu się udało, a normalnie jest sprawców nie wykryto sprawa umorzona

 8. Czyżby Audi Pana Huberta?

 9. yogijeszczepolski

  ale puste dekle, jeszcze się dali złapać,

Z kraju