Krakowskie Przedmieście: Zderzył się z motocyklistą i uciekł. Sprawcą okazał się Turek, pracownik kebaba

Po wypadku występują spore utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu Krakowskiego Przedmieścia i ul. Kołłątaja w Lublinie. Trwają poszukiwania sprawcy.

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 19 na skrzyżowaniu Krakowskiego Przedmieścia i ulicy Kołłątaja w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy, motocykl oraz samochód osobowy. Tuż po zdarzeniu, kierujący volkswagenem mężczyzna, wyskoczył z samochodu i rzucił się do ucieczki.

Za nim podążyli świadkowie. Mężczyzna zniknął jednak w rejonie deptaka. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierujący jednośladem mężczyzna został z obrażeniami ciała przetransportowany do szpitala.

Jak nas poinformowano, kierującym volkswagenem okazał się obywatel Turcji, pracujący w jednym z lokali gastronomicznych w centrum miasta. Trwają jego poszukiwania.

W miejscu wypadku pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY

AKTUALIZACJA 21:30

Jak nas poinformowano, mężczyzna został już zatrzymany. Badanie alkomatem nie wykazało, by znajdował się pod wpływem alkoholu. Trwa ustalanie przyczyn jego ucieczki.

(fot. nadesłane)
2015-08-14 20:03:30

65 komentarzy

 1. zapewne przypomial sobie ze nie wylaczyl piekarnika z miesem na kebaba

 2. ” pracownik kebaba ” dobre hahah zatemn chinczyk to pracownik kurczaka , wloch pracownik makaronu

 3. Ubaw po pachy, nie trzeba kabaretu włączać, wystarczy poczytać komentarze 🙂

 4. Już go nie znajdą bo go przerobili swoi na kebab i sprzedali na deptaku

 5. K… padłem „pracownik kebaba” hahaha

 6. dobrze, że nie pracownik schabowego… to by dopiero było.

 7. co za idioci. Widziałam ten wypadek. Kierowcą motocykla był mężczyzna w wieku ok 60 lat. Jechał wolno ale turek w ostatniej chwili zajechał mu drogę (mimo iż dla samochodu było czerwone światło). Motocyklista nie doznał ciężkich obrażeń.

 8. Mi brakuję komentarzy naskakujących na tą ciemno-skórą nacje. Dlaczego nasze prawo jest tak liberalne dla obcokrajowców, tolerancyjne dla przestępców a surowe tylko dla zwykłych porządnych obywateli. Turek może się zaskarżyć, przestępca uciec, a przeciętny Jan będzie workiem do bicia bo ma dochody które można zakosić. Nadmieniam jeszcze że u Pana kebaba za krzywe spojrzenie obcinają białemu głowę.

 9. I tak nam się w centrum Lublina tworzy PAŃSTWO ISLAMSKIE !
  Co krok to pseudokebab albo delikatesy Kiwi (też arabskie, a dokładnie syryjskie) i na dodatek pijany Turek poluje na Polaków na środku miasta jakimś podejrzanym autem!
  I teraz możecie mi nawrzucać od rasistów.

 10. Aaron Fleischmann

  Pod takim newsem spodziewałem się rasistowskiego seansu nienawiści 🙂 Nie pomyliłem się. Ale jak w UK Farrage czy Cameron wypowiedzą choćby jedną sylabę nieprzychylną wobec Polaków, to od razu jest „Łojezu! Biją naszych. Tak nie wolno! Toż to rasizm!”. Polaczki – gnidy nad gnidami.

  • Się mosiek nie przejmuj, przyjdzie rasistowksi czas na ciebie. „Polaczki – gnidy nad gnidami” pojmą wkrótce, że poprawność polityczna jest nie na miejscu i takim mośkom coś ukrecą – upss… wam nie ma co ukręcać, ale miejsce w szeregu poznacie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew