Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z kraju: Wichura powaliła drzewo na samochód. Nie żyje 7-letni chłopiec

W sobotę po południu w miejscowości Kościerzyna-Rybaki w województwie pomorskim wichura przewróciła drzewo na przejeżdżający samochód. Na miejscu zginął 7-letni chłopiec.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w miejscowości Kościerzyna-Rybaki w powiecie kościerskim w gminie Kościerzyna. Na przejeżdżający pojazd osobowy marki Seat spadło drzewo. W aucie podróżował ojciec z 7-letnim chłopcem.

 

Po przyjeździe na miejsce służb ratunkowych okazało się, że we wewnątrz samochodu znajduje się nieprzytomne dziecko. Strażacy wydobyli chłopca z rozbitego pojazdu. Niestety, pomimo ponad godzinnej reanimacji, chłopiec zmarł. Ojciec 7-latka z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Dla niemal całego kraju zostało wydane ostrzeżenie o silnym wietrze. Miejscami porywy wiatru mogą osiągać 100 km/h.

2017-12-23 21:33:36
(fot. wideo YT koscierzyna24info)

14 komentarzy

  1. Zamiast wycinać topole przy ulicach wycinają lasy, bo z lasów jest kasa a z topoli straty to nasz rząd!!!

    • W dwa lata te topole urosły. Wszędzie polityka. Leczcie się ludzie i ogarnijcie fakt, że polityka to ciągle jeden i ten sam teatrzyk tulko kukiełki się zmieniają. A temu @sderrty już nawet lekarz nie pomoże. Stała się tragedia. Z całego serca współczuję rodzinie.

      • 2 lata puszcza rosła? A w ciągu 2 lat ile jej wycieli, znalazł się sprzęt do wycinania? A do topoli nie ma, jest tylko do podcinania? Ja się boję chodnikiem iść takie konary wiszą nad głowami i nikt za to się nie weźmie. Będzie więcej tragedii jak będą dalej olewać te olbrzymie kruche topole przy ulicach.

        • Dopiero od dwóch lat puszczę wycinają? Jeszcze raz napiszę. To jest jeden teatrzyk tylko kukiełki się zmieniają a Wy wierzycie w jakieś nadzwyczajne zmiany dzieląc jeden cyrk na dobrych i złych.