Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kot nie mógł wyjść spod wanny, interweniowali strażacy

Nietypową interwencję przeprowadzili strażacy z terenu powiatu radzyńskiego. Uwalniali oni kota, który był uwięziony pod wanną.

W minioną sobotę strażacy interweniowali we wsi Walinna w gminie Komarówka Podlaska w powiecie radzyńskim w związku ze zgłoszeniem, z którego wynikało, że w budynku mieszkalnym pod wanną znajduje się uwięziony kot.

Jak się okazało na miejscu, zwierzę nie mogło samodzielnie wyjść. Działania strażaków polegały na wydobyciu uwięzionego kota i przekazaniu go właścicielowi.

Na szczęście zwierzę nie ucierpiało w zdarzeniu.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

16 komentarzy

  1. Kazimierz Dolny

    Kot ma 7 zyc było mu urwać leb i wyciągnąć spod wanny a nieninrerwewncja strażacka a.my płacimy wysokie podatki za bzduty

  2. A czy wanna również nie ucierpiała „w zdarzeniu ” ? Czy moze jednak została poświecona dla ratowania życia kota ?

  3. Ja pier…ę ,ten kraj i ludzie robią się już chorzy ….wzywają strażaków do byle bzdetów …do kotków i innych „lagunów ” „uwiezionych ” na dachach czy drzewach …jak kużwa wlazł pod wanne czy na drzewo to i wylezie czy zlezie z powrotem …a nie d.u….ę zawracacie strażakom

  4. Brawo dla strażaków za uratowanie kotka
    buuuu dla durnych antykocich komentarzy
    jak wam dziecko wlezie do studzienki i się tam zaklinuje, to też je zostawcie, wlazło, to i wylezie, albo schudnie, to wylezie (wasze słowa)