Konkurs unijny, w którym małe firmy mogły otrzymać wsparcie finansowe, został anulowany

Zapadła decyzja o anulowaniu naboru w konkursie unijnym dla mikro i małych przedsiębiorców, w którym mogli oni otrzymać wsparcie finansowe. Powodem są problemy z systemem.

58 komentarzy

 1. Granda. Po co anulować? Konkurs trwa. Czas jest do 22-go, wiec jeszcze 6 dni! Z każda godzina obciążenie będzie mniejsze, bo niejednemu się jednak udało wbić i zlozyc. Wiec o co chodzi? Ktoś ważny nie dał rady złożyć i trzeba anulować?

  • I to jest fakt. Nic nie padło, działało cały czas, tylko powoli – rzeczywiście. Więc anulowanie to nonsens. Albo celowa robota.

  • przecież juz o 16.00 chodził normalnie…po prostu za duże obciążenie !!! skoro napisali, ze kolejność składania wniosków się liczy to co ???? myśleli, ze ludzie będą na coś czekać…każdy wchodził ok 10.00 żeby złożyć wniosek

 2. Przesunięcie terminu z 15 na 16 decyzja z 14 to już była granda i całkowity brak szacunku. A to anulowanie dzisiaj to już szczyt szczytów

 3. Przez 4 godziny cały czas pojawiał się komunikat, że serwer nie odpowiada i błąd strony. Po milionowym odświeżeniu strony o godzinie 13.15 udało mi się wreszcie zalogować, o 13.17 złożyłam wniosek. Jakimś dziwnym trafem nikomu z moich kilkunastu znajomych nie udało się złożyć wniosku przed 13, trochę to dziwne i podejrzane. Nagle po 13 serwery odblokowanie i wnioski poszły masowo, ale pewnie funduszy już by dla nas nie wystarczyło….coś tu trochę śmierdzi

 4. Wybory się odbyły amen⁸

 5. czemu nie ma informacji co dalej. co z tymi którym po kilku godzinach udało się złożyć wiosek. a gdybym z ciekawości nie wszedł na stronę i nie wiedział ze jest anulowany. przecież mam potwierdzenie złożenia wniosku ???

 6. Konkurs jego mać.Wykluczyć tych biznesmenów z 500+ i bonami wakacyjnymi i wszystko pójdzie sprawnie.

 7. Urząd Marszałkowski pokazał gdzie ma zwykłych ludzi . Ciekaw jestem jaka byłaby reakcja Urzędu gdyby to petent miał problem z komputerem i np. nie wysłał na czas deklaracji albo nie rozliczył projektu. Zapewne byłby straszony mandatem, odbiorem dotacji etc. Dzisiejszy nabór to po prostu pokaz arogancji włądzy oraz przykłąd tego, że w dalszym ciągu Urząd nie jest dla człowieka.

  • Prawda. I oni teraz mówią, że „po prostu się serwer wykrzaczył”, że „takie rzeczy się zdarzają” itp. Nic tylko w mordę dać. Banda ignorantów. Nawet idiota przewidziałby, że będzie wąskie gardło znając zasady naboru,. I co z tego? Wąsko, ale poszło. Ale nie – lepiej anulować. Pewnie rzeczywiście któryś znajomy królika nie dał rady…

 8. Sky…..ństwo. Pół dnia przed komputerem. Mówią, że wpłynęło 2000 wniosków. Nabór do 22 A oni go anulują. Po południu system już pracował lepiej, to w jakim celu to anulowanie????? O co tu chodzi się pytam. Co z moim wnioskiem i innych, którym się udało????

  • Sfrajerzony przez system...

   Dokladnie , skoro nabór trwa do 22.07 a złożone jest dotychczas 2000 wnioskow, to przy aktualnie działającym lsi2014 do 22.07 reszta aplikujących może dalej składać wnioski bez anulacji konkursu. Przecież 3000 miejsc jeszcze wolnych, więc może wszystkie znajomki i kolegiat zarzadcow tego cyrku dadzą radę się załapać, no chyba ze znajomków jest wiecej ponad te pozostałe 3000 miejsc, to trzeba anulować… Wszyscy, co złożyli kosztem kilku godzin ślęczenia przed rewelacyjnym lsi2014 wyszli na frajerow – lepiej bylo zająć się w tym czasie biznesem, przynajmniej efekty wymierne by jakieś były, a tak to tylko ostał się jeno kac moralny. Niepotrzebna strata czasu, totalny nonsens. Bezkarne pogwałcenie prawa w imię rzekomej sprawiedliwości… Brawo wy!

 9. Im not rich but I live like a Millionaire

  Sciema i tyle … , Panie Ziobro ,Panie Kamiński do roboty ..

 10. Z komputera odświeżając często dopiero koło 15 mogłem otworzyć pakiet. Wniosek udało mi się złożyć z telefonu o 11.27 o 13 mogłem pobrać UPZD. Powinni anulować o 11, a nie po 15, co dużo osób już złożyło, a reszta mogła nadal składać bo już działało wszytko ok. Dwa dni czasu zmarnowane, jeden na przygotowanie wniosku, druki na złożenie, ale co tam urzędników interesuje, anulują i się śmieją z małych przedsiębiorców.

  • Ja podobnie. 11:27 złożenie, poświadczenie udało mi się pobrać po czternastej. I masa znajomych podobnie, jeden wcześniej, drugi później, ale jednak do przodu. Więc po co anulowanie?

  • Im not rich but I live like a Millionaire

   to był sarkazm z mojej strony..wiem w jakim kraju żyję

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska