690 680 960

Konkurs unijny, w którym małe firmy mogły otrzymać wsparcie finansowe, został anulowany

Zapadła decyzja o anulowaniu naboru w konkursie unijnym dla mikro i małych przedsiębiorców, w którym mogli oni otrzymać wsparcie finansowe. Powodem są problemy z systemem.

58 komentarzy

 1. Polak nie patriota

  Szkoda sensu. Sam składałem wniosek nawet go jeszcze dziś podpisywałem i udało się po godz 11 po cięzkich bojach internetowych. Ktoś dobrze napisał że wcale nie ma obowiązku wchodzić czy tutaj czy na lsi więc jak miałby dowiedzieć się że dzisiejszy nabór wniosków został anulowany? Ciekawe czy każdemu komu udało się wysłać pakiet wyślą jakąś informację co dalej. Podobno takie sytuacje czasem się zdarzają podczas naborów ale nie zostają anulowane. I nie piszę tego dlatego że mi się udało a innym nie więc ja się cieszę bo komuś się nie udało. Mam świadomość że to są jakieś kpiny i odbieram to jako potwarz i ośmieszanie ludzi, obdzieranie z godności. Ktoś poświęca jeden dzień na przygotowanie dokumentów kolejnego dnia siedzi ileś godzin żeby wysłać pakiet, szczęście jak się komuś uda gorzej jak nie, a oni nie liczą się z ludźmi i robią co chcą. W jakiejkolwiek firmie taki pracownik wyleciałby raz dwa a tutaj wątpię żeby kogoś pociągnęli do odpowiedzialności. I jak w tym kraju ma być lepiej? Serio czuję się jakbym dostał z liścia w twarz od urzędów państwa i polityków. Jak długo jeszcze będą nam się śmiali bezczelnie w twarz??

 2. Apeluję do wszystkich, którym udało się złożyć wniosek! Składajcie reklamacje najlepiej pisemne do LAWP i do Urzędu! To jest niedorzeczne, że powołują się na awarię systemu, bo komuś nie udało się złożyć wniosku. Jeśli byłaby rzeczywiście awaria, to żaden wniosek by nie przeszedł. Mój został wysłany z powodzeniem, ponieważ odpowiednio wcześniej przygotowałem się i byłem zalogowany. Jestem w trakcie tworzenia stosownego pisma i zachęcam pozostałych!

 3. terak k. żądam anulowania wyborów! pójdę zagłosuję na drugiego!

 4. Na fb jest grupa w sprawie protestu – dołączajcie

 5. Ja myślę że (dla swoich) by nie wystarczyło,
  więc najlepiej ANULOWAĆ.
  Pozdrawiam

 6. Na fb powstała grupa tych, którzy złożyli wnioski zgodnie z regulaminem. Przygotowany prawdopodobnie będzie pozew zbiorowy. Nie było żadnej awarii serwerów tylko przeciążenie więc nie mogli się powoływać na zapis o awarii. To skandal!!

 7. Nie mogę znaleźć tej grupy, chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego. Moim zdanie nie ma aktualnie awarii i można złożyć wniosek, nie ma w regulaminie punktu który pozwoliłby anulować jeśli o 10:00 nie da się zalogować. Gdyby strona nie działała cały dzień to bym się zgodził. Uważam, że nie przemyśleli chyba tego anulowania.

 8. Tak to jest jak urzedniki pociotki meble sie za cos zabiora. Darmozjady wstyd!!!!!!!!!

 9. Sczery do bólu

  Dajcie namiar na tą grupę chętnie dołącze

 10. Komu udało się wysłać wniosek do Urzędu to ma potwierdzenie z godzina wyslania,mi udało się o 10.06, jeśli udalo sie to innym to nie ma mowy o awari systemu tylko spowolnieniu co jest zrozumiałe przy tak dużej liczbie zaintersowanych,trzeba coś z tm zrobic!!!!jaka jest ta grupa na FB

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku