690 680 960

Koniec poszukiwań mieszkanki Zamościa. Kobieta została odnaleziona

Wieczorem udało się odnaleźć zaginioną mieszkankę Zamościa. Jak nas poinformowano, 51-letnia kobieta jest przytomna, nie posiada obrażeń ciała.

Zakończyła się akcja poszukiwawcza 51-letniej mieszkanki Zamościa, która zaginęła dzisiaj około godziny 9:30. Kobieta wyszła z domu i udała się nad rzekę Łabuńkę, następnie widziana była, jak szła wzdłuż rzeki w stronę miejscowości Pniówek.

Z uwagi na fakt, iż kobieta jest chora, kontakt z nią może być utrudniony, jak też realne zagrożenie dla jej życia, o wszystkim powiadomiona została policja. Funkcjonariusze, a także strażacy z Zamościa i Pniówka przez wiele godzin prowadzili działania poszukiwawcze.

Kobiety szukały również policyjne psy, a w zamojskiej komendzie ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy. Około godziny 19 otrzymaliśmy informację, że zaginiona została odnaleziona przez funkcjonariuszy z KMP w Zamościu. Kobieta jest przytomna, nie posiada obrażeń ciała.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Dalej wieszacie psy na policjantach. Może kiedyś dotrze do waszych małych główek, że czasem faktycznie polecenia przełożonych są głupie a szeregowy policjant musi je wykonać ale gdy trzeba ratować czyjeś życie każdy policjant stawia się do jednostki aby odnaleźć osobę całą i zdrową.

  2. Fajnie że się sprawnie szybko odnalazła cała i zdrowa.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi