Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Koncert w niezwykle szczytnym celu. Zagrają m.in. Wiśnia Bakajoko, Merefiuru i Erwues

W lubelskim Klubie Serce odbędzie się koncert charytatywny. Zagrają na nim: Wiśnia Bakajoko, Shaggy & Dandi, BRW, Vander Konflikt, Młody Podtext, Merefiuru oraz Erwues. Wydarzenie ma niezwykle szczytny cel.

W niedzielę, 15 października, w lubelskim Klubie Serce odbędzie się niezwykle szczytne wydarzenie. Chodzi o koncert charytatywny, którego celem jest zbiórka środków na leczenie Kamila Matoszki. Pochodzący z lubelskich Bronowic 38-latek cierpi bowiem na złośliwy nowotwór mózgu, dokładnie glejaka płata czołowego.

Obecnie trwa dramatyczna walka o jego życie, a najbliżsi robią co mogą, aby mu pomóc. Jak wskazują, została im ostatnia nadzieja w postaci nierefundowanej przez NFZ operacji, która ma na celu wycięcie jak największej części guza.

-Rozpaczliwie szukając ratunku trafiliśmy na doktora Witolda Libionkę. Nie zostawi nas samych na pastwę guza, czekających na śmierć. Doktor podejmuje się z sukcesem ryzykownych operacji. Zoperuje Kamila, dając szansę na wycięcia nawet 80 procent guza – mówi Gosia, narzeczona Kamila.

Koszt operacji wynosi 90 tysięcy złotych, jednak jak wskazują bliscy 38-latka, cały koszt zamknie się w kwocie ok. 200 tys. złotych. Wszystko dlatego, że opłacić trzeba również dojazdy do szpitali, leki, suplementy jak również dodatkowe zabiegi oraz rehabilitację. To przekracza możliwości finansowe rodziny.

W związku z tym utworzona została zbiórka środków na ten cel, oraz zorganizowano koncert charytatywny. Zagrają na nim: Wiśnia Bakajoko, Shaggy & Dandi, BRW, Vander Konflikt, Młody Podtext, Merefiuru oraz Erwues. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00.

16 komentarzy

 1. Gdzie jest pis? Tutaj mogą dać PoPis jedni i drudzy!! Ale lepiej wydać na kampanię wyborczą niż uratować komuś życie.

 2. Jeśli mam być szczery i facet ma glejaka mózgu to raczej jest już po nim pamiętam jak u mym pow zbierano kasę dla 23 latki z takim samym gozem dziewczyna przechodziła kilka operacji chemię i gdy już była nadzieja że wygrała bo wyniki miała nieźle wzięła ślub i nagle pogorszenie wyniki poleciały 2 tygodnie i pogrzeb smutne to ale z glejakiem mało kto wygrywa takie to wredolstwo

 3. Powszechnie wiadomo że kościoła takie rzeczy nie interesują, te bandę interesuje za to co robisz pod kocykiem ze swoja partnerką- obrzydlistwo :/

 4. Skąd te dzbany udajace artystó biorą te pseudonimy. Na haju to wymyślają?

 5. nie wiem kim są ci wykonawcy ,ale szacun za ich postawę

 6. Panowie pełen szacuneczek za taką akcję

 7. Znałam dwie osoby z glejakiem, obie skreślone przez NFZ, jakieś 4 lata od tego faktu, jedna leczyła się nawet w Stanach i zmarła na wiosnę a druga leczy się nadal w Niemczech ale nadal żyje, więc te 4 lata przedłużyli im życie

 8. Pytam się gdzie w tej sytuacji znajduje się ZUS NFZ i rząd czyli PiS ??

  • mąż jednej pani leży od dłuższego czasu podłączony do aparatury podtrzymującej życie i jest ok, na to są pieniądze. teraz zobacz kim dla rządu jest zwykły obywatel. ty masz tylko pracować na nich i nic poza tym!! odprowadzać grzecznie podatki a oni za Twoje żyją.

  • A gdzie jest PO i tfusk oni pobierają takie same pensje co ludzie z PiSu.

 9. Najlepszy ochroniarz z bramki silence club spokojny gość trzymam kciuki żeby wrócił do zdrowia jak najszybciej

Dodaj komentarz