Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kompletnie pijany kierowca staranował ogrodzenie posesji. Audi uderzyło w ciągnik siodłowy (foto )

Po pijanemu wsiadł za kierownicę audi, w trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z drogi i wjechało na posesję, gdzie zderzyło się z zaparkowaną ciężarówką.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór na terenie gminy Żółkiewka w powiecie krasnostawskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z drogi, staranowało ogrodzenie pobliskiej posesji i uderzyło w zaparkowany tam ciągnik siodłowy.

Na miejscu interweniowała policja. Jak się okazało, kierowca audi, 50-letni mieszkaniec gminy Rudnik, był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie już prawo jazdy. Niebawem stanie on przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Dodatkowo będzie musiał pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

Kompletnie pijany kierowca staranował ogrodzenie posesji. Audi uderzyło w ciągnik siodłowy (foto )

(fot. policja)

5 komentarzy

 1. i co niby nie bedzie pij i jezdzil?

 2. Uprzedzając wpis naszego nawiedzonego Frania ….Franiu to nie wina Aldi ,tylko jego pijanego kierowcy ….Aldi to tzw.martwa natura 1,5 tony żelastwa na 4 kołach i wbrew temu co twierdzisz ona nie ma zdolności sprawczej w takich wypadkach

  • Przecież nigdy nie obwiniam auta. Zawsze piszę: kierujący aŁdi, czy kierujący z (zespołem) aŁdi

 3. Studętkom jezdem to se wiem, że...

  Jak miał tylko ponad 3 promile alkoholu w organizmie to nie był kompletnie pijany.
  Dla prawdziwego polskiego moczymordy kompletność pijaństwa zaczyna się po 5 promilach.
  I nie se to tu zapamientajom, bo więcej nie powtórzem !!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo