Kompletnie pijana kobieta wjechała w płot. Wiozła dwoje małych dzieci

Ciężko określić zachowanie kobiety, która będąc kompletnie pijana wsiadła za kierownicę auta. Jakby tego było mało, zabrała ze sobą dwoje małych dzieci.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 17:25 w miejscowości Radawczyk Drugi w gminie Konopnica. Na drodze powiatowej nr 2260 Trojaczkowice – Radawiec Duży samochód osobowy uderzył w ogrodzenie. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Pawlina i Bełżyc, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca oplem astrą kobieta na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i staranowało ogrodzenie pobliskiej posesji. W pojeździe znajdowały się trzy osoby: kierująca oraz dwójka kilkuletnich dzieci. Na szczęście nie doznali oni obrażeń ciała.

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała 2,6 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane – Leszek – DZIĘKUJEMY!)
2017-11-09 19:05:25

Zobacz również

31 komentarzy

 1. To była babcia z wnukami, nie matka

 2. babcia nie babcia jutro sie wszystkiego dowiem..z rana skocze do boboszowa po świeże bułeczki i Pani sklepowa mnie o wszystkim poinformuje a wy dalej bedziecie główkować hihi ciekawe z jakiej to biby w takim stanie wracała

 3. Sąsiad, napisz , proszę Cię napisz koniecznie jutro rano jak wrócisz z bułeczkami bo nie wytrzymie no. Obiecuuuuuuuuujjjjjjjjesz?

 4. tak info z rana od sklepowej najlepsze zrudlo informacjiii, jest problkem w tym ze to nie byla ani babcia ani mama tylko nieodpowiedzialna niania

 5. 3x z rzędu z tej samej podporządkowanej drogi spod przedszkola, wymuszała mi pierwszeństwo kobieta ok. 30 lat w starym seicento. Ostatnim razem było bardzo blisko, nie wytrzymałem i zatrzymałem kobietę, grzecznie pytając dlaczego wymusza pierwszeństwo, czy jest trzeźwa i czy ma prawo jazdy. Odpowiedziała: „Prawo jazdy? Po co? Przecież jeżdżę tylko na krótkich odcinkach!”.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7699zł 0.62%
  • GBP 5.1002zł -0.2%
  • EUR 4.5473zł -0.02%
  • CHF 4.2291zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL