Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolizja na skrzyżowaniu w Lublinie. Zobacz moment zderzenia (wideo)

Wczoraj po południu na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Granitową doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Moment kolizji zarejestrował nasz Czytelnik.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 13 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Granitową. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – chrysler i volvo.

Moment kolizji zarejestrował nasz Czytelnik, który poruszał się ul. Jana Pawła II w stronę ul. Armii Krajowej. Na nagraniu widać, jak kierująca chryslerem, wykonując manewr skrętu w lewo, doprowadziła do zderzenia w volvo, którego kierowca poruszał się na wprost, od strony Lidla.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Nagranie ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane Marek – dziękujemy!)

32 komentarze

  1. Gosc mogl wyhamowac spokojnie, no ale kierujaca tez nie probowala hamowac wiec nie piszcie ze gosc zle zrobił

  2. Zaraz, czyli większość broni kobiety która skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa? Przecież kierujący volvo miał pierwszeństwo. To,ze ktoś ma prawo jazdy za jajka i nie wie jak zachować się na drodze to już nie moja wina. To są podstawy. Ewidentna wina kobiety i nie ma dla niej wytłumaczenia. Nie dostosowała się do przepisów, zreszta często tam w taki sposób wymuszają. Powinni jej zatrzymać prawko za to, ze nie opanowała podstaw na drodze. Mogła kogoś zabić i co wtedy? Tez byłaby wina waszym zdaniem kierowcy volvo? Wogole nie wiem jakim trzeba być burakiem, żeby więzień nagranie na którym nie ustąpiła pierwszeństwa i jeszcze jej bronić…lubelskie cebule

  3. Pewnie baba do krasnika jechała a tam nie ma takich dużych skrzyżowań. LKR- krajany. Najgorsze co można spotkać na drodze LKR, LJA, LOP i LPA wtedy chociaż miałabyś pierwszeństwo to i tak go nie masz

Z kraju