Kolejny tragiczny wypadek podczas zawodów motocrossowych. Nie żyje 15-latka z Lublina

Jedna z najlepszych lubelskich zawodniczek motocrossowych uległa wypadkowi na zawodach w województwie kujawsko – pomorskim. Jej życia nie udało się uratować. Miała zaledwie 15 lat.

30 komentarzy

 1. mistrz wie kiedy zwolnić. ot tyle. sama walka to mało. Szkoda młodego życia

 2. „W trakcie drugiego wyścigu kobiet”… Jeżeli 15 latka to jest kobieta, to nic tylko pogratulować fantazji zarówno jej rodzicom, jak i organizatorom dopuszczającym dzieci do „wyścigu kobiet”.

  • nie, nastolatka to obojnak… następny mądrala… są dwie płci: kobieta lub mężczyzna – niezależnie od wieku… i kategoria zawodów…. Takie trudne…? .

 3. Sam start to dla jednych odwaga tych rozważnych i rozumnych a dla innych to nic wielkiego! Świadomość jednych ogranicza a innych nie bo nie czują zagrożeń życia! Ale mistrzowie są na mecie zawsze są na mecie! Kto sobie to uświadomi zrozumie dlaczego ktoś wygrał i dlaczego jest zwycięzcą czy z błędów przeciwników czy z nadmiernego ryzyka ku śmierci?! Zawodnicy wiedzę i widzą i potrafią ocenić czy warto ryzykować i to jest ich wybór ich życie i ich los! Każdy człowiek rodzi się wolnym! Każdy ma wybór! Nie ograniczajmy ich marzeń jeżeli chcą na szali postawić swoje życie czy to podczas wyścigów, w kopalni, na drodze… to jest ich wybór i ich życie!

  • Marian trochę Cię poniosło ! Ona nie popełniła samobójstwa ! Ona miała tragiczny wypadek podczas zawodów !

 4. Miałem groźny wypadek w wieku 10 lat na Kartingach, zakończył on moja karierę bo rodzice nie zgodzili się abym tak ryzykował dalej. Dzisiaj w wieku +30 mam im to za złe, byłem dobrze zapowiadającym się zawodnikiem ale powiem Tyle. Są wśród dzisiejszej młodzieży osoby tak bardzo nastawione na ” sukces „, że nie mają zahamowań, dążą do celu za wszelką cenę nawet życia swojego lub innych. Pomyślcie o rozpaczy rodziny pisząc komentarze i Swoim otoczeniu, które nie zawsze jest idealne i często przedkłada Swoje cele ponad wszystko …

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia