Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny dzień trwa protest w rejonie przejścia granicznego Kukuryki-Kozłowicze

Kolejny dzień trwa protest w rejonie przejścia granicznego Kukuryki-Kozłowicze. Policjanci kierują ruchem, wyznaczyli też objazdy dla samochodów osobowych.

Rozpoczął się kolejny dzień protestu w rejonie przejścia granicznego Kukuryki-Kozłowicze. Tak jak w ostatnich dniach nad bezpieczeństwem obecnych tam osób czuwają policjanci.

– Dzisiaj kolejny dzień naszych działań. Poza czynnościami wykonywanymi na miejscu protestu dbamy również o płynność ruchu na drodze krajowej numer 2, gdzie pojawiły się utrudnienia i czasowe blokady na przejściach dla pieszych – przekazała komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej policji.

Policjanci kierują ruchem. Wyznaczyli też objazdy dla samochodów osobowych: w miejscowości Woskrzenice Duże przez miejscowości: Husinka-Koczukówka – Zalesie, w miejscowości Wólka Dobryńska przez miejscowości: Kobylany – Piszczac – Ortel Królewski lub Koroszczyn – Malowa Góra – Janów Podlaski.

(fot. Policja Biała Podlaska)

15 komentarzy

  1. To zdjęcie wiele mówi o sile polskiej Policji.

  2. Gnębić rusków wszystkimi sposobami tak jak oni robią na Ukrainie.

  3. To są ukraińcy .Tyle w temacie.

  4. Ta z lizakiem?????

  5. Nie tylko blokować ruskie tiry, ale wszystkie, które tam, albo stamtąd jadą. Czy z ruskich kiedy co dobrego do nas przyszło?

    • Owszem towarzysz kaczyński, tak przynajmniej uważa większość narodu bo jego partia kolejny raz wygrała wybory…

  6. To zdj.to ilustracyjne.