690 680 960

Kolejny duży sklep czynny w niedzielę. Sieć nawiązała współpracę z firmą świadczącą usługi pocztowe

Od dnia 28 listopada 2021 roku 16 sklepów Jula w całej Polsce będzie otwartych we wszystkie niedziele. Sieć nawiązała współpracę z firmą GLS w zakresie świadczenia usługi pocztowej.

Sieć sklepów Jula nawiązała współpracę z firmą GLS w zakresie świadczenia usługi pocztowej i uzyskała status placówki pocztowej. Wdrożenie tych usług pozwoli sieci na prowadzenie działalności również w niedziele niehandlowe.

Liczba placówek otwieranych przez konkurencję rośnie. Decyzja o pracy multimarketów Jula 7 dni w tygodniu została podjęta w odpowiedzi na zapotrzebowanie i wymogi stawiane przez rynek. Klienci sieci będą mieli możliwość zakupów w dowolnie wybranym dniu, co w przypadku tak szerokiej oferty sprzedażowej jaką posiadają sklepy Jula jest dla kupujących istotne.

Jula posiada w sprzedaży nie tylko produkty z kategorii „zrób to sam”, czy te związane z domem i ogrodem, ale również szereg dodatkowych kategorii, jak chociażby artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, auto-moto, czy odzież.

W niedziele niehandlowe pracować będą tylko ci pracownicy, którzy zadeklarują taką chęć. Za wszystkie pracujące niedziele w tym okresie pracownik otrzyma dodatkowe wynagrodzenie, również za te, które w myśl przepisów są handlowe.

(fot. Jula)

10 komentarzy

 1. A potem się dziwią, że ludzie nie chcą pracować.

  • Cieee chorobaaaa !!!

   Przecież wyraźnie napisano, że jak kto nie chce pracować, to nie zarobi i niech se robi nawet dzieci – jego demokratyczne prawo wyboru.

  • Nikt nikogo siła nie zmusza do pracy…

   • Ciekawe czy jak w końcu wszystkich tak zwolnią bo nie będą chcieli w niedzielę pracować czy ten sklep będzie otwarty…

 2. Podpis elektroniczny

  Super w końcu wyśle paczkę w niedzielę z Juli, brakowało mi tej usługi .

 3. I b dobrze!!!!!! Wolność powinna być. Wolność czy ktoś chce pracować czy nie. Może się zwolnić i iść do innej pracy. Wolność czy można zakupy robić czy nie robić!!! Ja zakupy chce robić w Nd bo na tygodniu pracuje. W SB pracuje w domu sprzątam itp. A w Nd bym coś kupił. Brawo!!!!

  • A kiedy pracować i sprzątać ma ten, któremu każe się pracować w niedzielę?

   • Sprzątać można codziennie po pracy, w czym problem? Jeśli ty sprzątasz raz na tydzień w niedzielę to współczuje.

 4. Kończcie już tą parodię z bezhandlowymi niedzielami, sytuacja jaka ma teraz miejsce doskonale obrazuje, że był to kolejny niewypał PiSu. Zaoszczędzili by już sobie i znieśli tą ustawę. Tak samo zapewne będzie z nowym wałem.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli