690 680 960

Kolejny basen na Słonecznym Wrotkowie zanieczyszczony. Został zamknięty

Coraz mniej atrakcji na Słonecznym Wrotkowie jest dostępnych dla klientów. Kolejny z basenów został zanieczyszczony i konieczne było jego zamknięcie.

W sobotę wyłączona z użytkowania została kolejna z atrakcji na ośrodku Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Największy z czynnych basenów, podobnie jak wcześniej wodny plac zabaw, i basen włoski, został zanieczyszczony. Z tego też powodu zadecydowano o jego zamknięciu dla klientów i oczyszczeniu wody. Później musi ona zostać jeszcze przebadana i dopuszczona do użytkowania przez służby sanitarne.

Jak już informowaliśmy, z tego samego powodu nieczynne są dwie z pozostałych atrakcji na terenie ośrodka. – W czwartek późnym popołudniem jeden z klientów zanieczyścił basen włoski. W ten sposób pozbawił możliwości korzystania z basenu nie tylko siebie, ale i pozostałych gości Słonecznego Wrotkowa. Dzień wcześniej, tj w środę, inny z klientów ośrodka zanieczyścił z kolei wodny plac zabaw – wyjaśniał Miłosz Bednarczyk z MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie

Do czasu, kiedy atrakcje ponownie nie zostaną odsane do użytku, codziennie, również w weekend, w godz. 10-19 obowiązuje promocja Happy Hours, czyli bilety w cenach 5, 10 i 15 zł. Wszystkie pozostałe atrakcje Słonecznego Wrotkowa, czyli m.in. inne baseny i wszystkie zjeżdżalnie, są do dyspozycji i można z nich bez obaw korzystać.

(fot. nadesłane)
2017-08-12 16:01:26

38 komentarzy

 1. To może zrobić promocje na kibel?
  Znieść opłaty, albo wręcz za każde siku wynagradzać 1zl?, kupa 5zł, wymioty 3zl. ??

 2. Witajcie 🙂 byłem, zobaczyłem z basenu wyskoczyłem :). Ktoś się zrzygał na dechy przy basenia (i do basenu?) i ratownik wyprosił wszystkich. Z początku nie wiedziałem o co kaman dopuki ratowniczka bohatersko nie staneła przy rzygowinach.

 3. psów nie ma ,a tu dalej wszystko zafajdane, czyscioszki. Teraz widać kto trawniki infekuje bo na pewno nie zwierzęta.

 4. OD ZAWSZE UWAZALEM ZE W LUBLINIE MIESZKA B Y D L O .

 5. mimo ze mieszkam w lublinie musze niestety przyznac ci racje chociaz nie powinnismy obrazac bydla

 6. Wczoraj czytałem że we Francji muzułmanka weszła do basenu w burkini i słono zapłaciła za czyszczenie wody.U nas pewnie nie ruszyli patologi bo Żuk lubi wywalać publiczną kasę bez sensu i za oczyszczanie wody zapłaci całe miasto.

 7. Powinni pociągnąć gościa do odpowiedzialności i ukarać go kosztami utraconego dochodu

 8. To jakiś sabotaż konkurencja nie śpi

 9. byłem w Indiach i tam normalnie wszyscy robią kupę w wodzie. Taki hindus jak wchodzi do wody to ma już w tych przypaskach ze cztery kupy z dwóch dni, podmywa się i z pachnącymi jajkami wychodzi z wody.

 10. Bo ceny wstępu są za niskie. Pospólstwo dostaje za darmo 500+ od ciężko pracujących i sra gdzie popadnie – tak jak to robią u siebie w slamsach.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas