690 680 960

Kolejne zderzenie przed przejściem dla pieszych. Uszkodzone zostały trzy auta

Pośpiech i nieuwaga, to główne przyczyny zdarzeń, podczas których kierowcy wjeżdżają w stojące przed przejściem dla pieszych pojazdy. Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano na ul. Podzamcze w Lublinie. Zderzyły się tam trzy samochody: dwa osobowe i dostawczy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, wszystkie auta jechały w kierunku al. Tysiąclecia. Kierowca jaguara zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, za nim toyota. Z kolei kierowca dostawczego volkswagena nie zdołał zahamować i wjechał w tył toyoty, która uderzyła jeszcze w jaguara.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi. Występowały utrudnienia w ruchu, częściowo nieprzejezdny był jeden pas jezdni.

(fot. lublin112)
2017-05-16 09:50:43

10 komentarzy

 1. Samochody powinny mieć z tyłu i z przodu potężne tytanowe zderzaki to by nie było uszkodzeń 😀

  • i kraty na szybach takie jak ma policja

  • Nie byłoby uszkodzeń w samochodach ale byłyby uszkodzenia wśród pasażerów i kierowców. Bo nic by nie amortyzowało uderzeń.

 2. zlikwidować przejścia !

 3. ERA smartfonów i tabletów.

 4. Uprzejmość…. Ja się nigdy nie zatrzymuje. Oczywiście jeśli już samobójca jest na przejściu….ale jeśli stoi i czeka to nie zapraszam. Moje zdrowie jest dla mnie ważniejsze.

 5. piesi nie dość, że nie patrzą czy coś jedzie,nawet jak jest zielone to te nie zobaczy, czy aby nie jedzie jakiś wariat. Na przejściach, bez świateł to już ” wolna amerykanka” , każdy wchodzi kiedy chce. Najgorsze są sytuacje, gdy kierowca się zatrzymuje, by z uprzejmości przepuścić pieszego a ten jadący lewym pasem bezmyślnie jedzie.

 6. Tola ,ale o czym to świadczy? Dla mnie to bezkres głupoty i braku odpowiedzialności jadących lewym pasem..Dopóki sobie tego nie uświadomimy dopóty będą takie sytuacje.Trzeba zacząc od tego co samochody poza godzinami szczytu robią na lewym pasie. Jadę Unii Lubelskie od „zamku”‚ lewym pasem o na Lukoil będę skręcał, ręce opadają

 7. chcesz zrobić sobie darmowy remont samochodu to zahamuj gwałtownie przed przejściem

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska