Kolejne zderzenie pojazdów na tym rondzie. Tym razem audi wjechało w opla (zdjęcia)

Sygnalizacja świetlna nie działała, kolejny kierowca nie spojrzał na oznakowanie i doprowadził do zderzenia pojazdów. Tym razem na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 11 na rondzie 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Smorawińskiego i al. Kompozytorów Polskich zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i opel. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi mężczyzna jechał al. Smorawińskiego od strony wiaduktu Poniatowskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała sygnalizacja świetlna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla, który zjeżdżał z ronda. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

18 komentarzy

  1. jakie ubranka taki kierujący – niekumaki ładnie ubrane (z biedy lub lidla) w akcji na rondzie, które jest proste jak d…a do pokonania.

  2. Dam 1000 za wraki

  3. Większość kierowców nie potrafi jeździć gdy wyłączą światła. 1. Jeżdżą na pamięć 2 Nie myślą bo po co skoro dla większości ludzi jest jasne że czerwone=stój zielone=jedź Też są tacy co uważają że skoro ma dobrą taksówkę to ma pierwszeństwo no i kobietom powinno się ustępować pierwszeństwa

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!