Sobota, 04 lipca 202604/07/2026
690 680 960
690 680 960

Kolejną dobę trwają poszukiwania zaginionej 78-latki

Policjanci z Lubartowa poszukują zaginionej 78-letniej Jadwigi Warsz z miejscowości Tarkawica. Kobieta widziana była po raz ostatni 29 października około godziny 16:00, gdy jechała rowerem w kierunku Kocka.

Kobieta w minioną sobotę, 29 października, około godziny 16:00 wyjechała z domu bordowym rowerem typu składak w kierunku miejscowości Kock. Do tej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: 160 cm wzrostu, włosy siwe, sylwetka otyła. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w granatowy polar, czapkę zimową na uszy koloru beżowego, długie ciemne spodnie i jasne półbuty.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu proszony jest o kontakt z policją w Lubartowie, pod nr tel. 47 81 25 290 lub telefon alarmowy 112.

(fot. Policja Lubartów)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia