Sobota, 27 czerwca 202627/06/2026
690 680 960
690 680 960

KOD kontra NSZZ Solidarność. Poszło o przemówienia Jaruzelskiego z głośnika

Lubelski Komitet Obrony Demokracji zamierza jutro zgłosić na policję zakłócenie protestu, do jakiego miało dojść wczoraj na Krakowskim Przedmieściu. Z jednego z okien miały być puszczane przemówienia Wojciecha Jaruzelskiego.

52 komentarze

  1. Ocena: 0

    Rozgonić to komunistyczne towarzystwo!!!

  2. Ja nie wspieram KODu, ale trzeba przyznać, że już dawno Solidarność przestała być niezależnym związkiem zawodowym tylko stała się pisowską solidarnością.

  3. taka jedna mala mysz
    Ocena: 0

    ja napisze krotko..wstyd Mi za ciemny Lublin….wstyd mi ze jest tu az tyle ludzi z wypranym juz mozgiem 🙁

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia