Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kłótnia i bijatyka w centrum Chodla. 41-latek z zarzutami

Zaczęło się od wymiany zdań, zakończyło na bójce. Policjanci zatrzymali 41-latka, który pobił 35-latka. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Do zdarzenia doszło na rynku w centrum Chodla. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że dwóch mężczyzn pokłóciło się między sobą. Sprzeczka zamieniła się w bójkę.

35-latek w wyniku zadawanych uderzeń doznał poważnych obrażeń ciała i postanowił całą sprawę zgłosić organom ścigania. Sprawą zajęli się opolscy kryminalni, którzy zatrzymali podejrzewanego w sprawie 41-letniego mieszkańca gminy Chodel.

Mężczyzna trafił do aresztu, tam tłumaczył policjantom, że na ulicy obaj zaczęli się wzajemnie szarpać i zadawali sobie ciosy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu uszkodzenia ciała. 41-latek w piątek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut.

Wobec mężczyzny prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jest to przestępstwo zagrożone kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

3 komentarze

  1. Sezon ogórkowy – kmioty po pysku sobie dać nie mogą bo od razu lądują na głównej L112, hehe.

  2. 2 maliniaki

  3. Mafia z przytyk:-)