Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Kierujący zapewne nie wsłuchał się dobrze w ostatnie informacje o wysokich karach”

Policjanci z kraśnickiej jednostki prowadzili kontrole prędkości w miejscu zgłoszonym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W trakcie weryfikacji zgłoszenia dotyczącego częstego przekraczania prędkości, w ręce drogówki wpadł 37-letni kierowca, który jechał za szybko o ponad 60 kilometrów na godzinę.

Podczas sprawdzania jednego ze zgłoszeń dotyczącego przekraczania prędkości w miejscowości Owczarnia w powiecie kraśnickim policjanci zatrzymali kierowcę opla, który w obszarze zabudowanym jechał 112 km/h przekraczając dozwoloną prędkość o 62 km/h.

Jak informują policjanci, kierujący zapewne nie wsłuchał się dobrze w ostatnie informacje o wysokich karach za takie przewinienia. Za swoją jazdę został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, stracił prawo jazdy na 3 miesiące i otrzymał 10 punktów karnych.

Mundurowi zachęcają do korzystania z aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, bo jak widać pozwala ona policjantom jeszcze skuteczniej dbać o bezpieczeństwo na drogach.

(fot. lublin112.pl)

29 komentarzy

 1. Złodzieje nie służą bezpieczeństwu a łoją obywatela z kasy !!!

  • Babciu… łoją tylko głupich i niesfornych, którzy sami się podstawiają do łojenia 😆

  • Jak obywatel łamie przepisy to mają nie karać?, łamiąc przepisy moze kogoś innego na drodze zabić.

 2. Do
  ObywatelWsiObokMetropolii
  Kto Cię zmusza do czytania.Wolny wybór malkontencie,jeśli wiesz co oznacza to słowo.

  • ObywatelWsiObokMetropolii

   Nie wiem bo ze wsi jestem, ale jeżeli lubisz czytać takie artykuły to se czytaj. My na wsi takich nie lubimy. Szkoda nam tych co płacą za głupotę baranów z rządu. Mandaty Europejskie tylko pensje jakieś takie.,. strasznie Polskie.. ;/

   • Gwiazda artykułu przemawia? No tak, teraz to somsiady zobaczo i bedo gadać i stare babcie po kościele… taki dobry, fajny, spokojny chłopak był…Szkoda mi Ciebie chłopaku, bo pewnie noga Ci zdrętwiała i sam się pedał wcisnął, a ogólnie to Zenek po % leży w rowie, nie chodzi po drodze, szkoły obok nie ma więc, jechałeś jak zawsze. Problem, bo stali a nigdy nie było kontroli w tym miejscu, no patrz jaki nie fart :/ Rząd, policja, sądy (po co się odwoływać, jak masz rację) i nawet Zenek który wychodził z rowu na drogę, póki wiatr nie zwiał go z powrotem do rowu, wszystko przeciwko Tobie Bidulku:/ Strasznie Polskie :/

 3. mandat powinien byc proporconalny do zarobkow w ktoryms panstwie w europie tak jest

 4. Nic nie ma. Za naplócie jest.

 5. Że wsi mają czytać???jakby umieli

 6. I tera opla trzeba sprzedać żeby oplacić mandat….

 7. Zaczeło sie łatanie dziury, brakuje kasy na nierobów?

Wiadomości z info112