690 680 960

Kierowcy mieli nadzieję, że to już koniec. Pod wiadukt na Drodze Męczenników Majdanka wrócą utrudnienia

Od trzech tygodni pod wiaduktem kolejowym na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie ruch odbywa się płynnie. Jednak wykonawca prac właśnie zapowiedział, że znów pojawią się utrudnienia.

Wraz z początkiem czerwca usunięte zostały słupki odgradzające pasy jezdni pod wiaduktem kolejowym na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Tym samym zakończyły się trwające od ubiegłego roku zmiany w organizacji ruchu. Kierowcy mieli już nadzieję, że będzie można poruszać się już bez żadnych utrudnień. Okazuje się jednak, że niebawem poszczególne pasy jezdni znów będą zamykane.

Tym razem jednak wykonawca prac zapewnia, że sytuacja taka potrwa tylko tydzień. Wykonywane będą bowiem prace mające na celu zabezpieczenie trakcji trolejbusowej. Chodzi o montaż osłon przeciwporażeniowych na sieci.

W pierwszej kolejności, w najbliższy czwartek 24 czerwca, zamknięty dla ruchu zostanie skrajny pas jezdni prowadzącej w kierunku ul. Fabrycznej. To samo dotyczy znajdującego się obok chodnika. Kolejnym etapem ma być wyłączenie z ruchu pojazdów lewych pasów na obu jezdniach. Na koniec zamknięty ma być prawy pas na jezdni w kierunku Majdanka wraz z chodnikiem.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. POczekajmy z radością jak skończą usuwać usterki, czyli jakieś kolejne 5 lat… POlska w ruinie.

 2. Z całym szacunkiem dla wykonawcy ale wydaje mi się, że 2 noce na to wystarczą, a nie cały tydzień.

  • Może i dwie noce wystarczą na montaż osłon przeciwporażeniowych, ale utrudnienia w ruchu potrwają tydzień 😉

 3. Za PO szybciej remontowali

 4. To kiedy remont sieci ciepłowniczej i wymiana kabli pod ulicą?

 5. Co tam tydzień 😁 Diamentowa dzięki remontowi jest sławna na cały świat i jest w księdze rekordów Guinnessa😁

 6. W księdze też powinna być Zemborzycka gdzie niedawno bo chyba z 5 lat temu była robiona a studzienki pożal się Boże i już łaty do tego zapadnięcja.Niech żyje Prezes Zarządu dróg i mostów i cała ta klika.

 7. tylko tydzień. i tak 3 lata

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas