690 680 960

Kierowca źle się poczuł, zderzył się z volkswagenem. Cztery osoby w szpitalu (zdjęcia)

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce po południu na wjeździe do Lublina od strony Lubartowa. W szpitalu pozostała jedna osoba.

Do wypadku doszło w środę około godziny 13 w Elizówce koło Lublina. Na trasie Lublin – Lubartów, w rejonie węzła Rudnik, zderzyły się dwa auta: osobowe BMW i dostawczy volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna jechał w kierunku Lublina. W pewnym momencie miał się źle poczuć w wyniku czego postanowił zjechać na pas awaryjny. Doprowadził jednak do zderzenia z volkswagenem, którym podróżowali obywatele Bułgarii.

W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby. Kierowcę BMW i trzy kobiety z volkswagena przetransportowano do szpitala. Jak ustaliliśmy, po badaniach kobiety opuściły placówkę. Nic im się nie stało. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. nadesłane – Grzesiek, Piotr, Tomek – DZIĘKUJEMY!)

13 komentarzy

 1. Tyaaa złe się poczuć, nie ogarnął pewnie szalonej maszyny i doprowadził do wypadku, dobrze ze nie śmiertelnego…. Buraki z BMW auuu

 2. […]Kierowca źle się poczuł[…]

  Przed czy po zderzeniu?… ?

 3. 1 komentarz i odrazu idiota

  • Pewnie, ze tak 🙂
   Znasz i oceniasz ?

   • wpis dla czytelników

    Kultury i opanowania panu „Wiem” zdecydowanie brakuje. Nie chciałbym go spotkać na drodze publicznej.

    • Kultury i opanowania? Nie wiesz o czym mówisz, dla Twojej świadomości jeżdżę zawodowo I nie raz widziałem, gdy młodzi kierowcy w BMW / Vagach czy hondach z ekipa szaleją na drogach. Wczoraj na witosa młody kierowca z dziewczyna prawie zabił kobietę z dzieckiem, która nie zdążyła zejść z pasów, po upomnieniu kierowcy tylko słyszałem „odpi… się”

     Nie znasz to nie oceniaj po wpisie bo daleko nie zajedziesz 🙂

    • taa, bo słowa „pewnie, że tak” „znasz i oceniasz” to szczyt chamstwa i furii… Dziękuję w imieniu własnym i innych za troskę o kulturę wypowiedzi…

 4. równie dobrze mógł wymyśleć bajkę o tym jak to go „słońce oślepiło” …byle by tylko nie przyznać się ze popełnił bład ….tyle ze pewnie tego dnia słońce było za chmurami …ciekawe jak panowie policjanci podchodza do takich „bajeczek” .. ale skoro twierdzi ze zasłabł ,to” z urzedu ” powinien mieć zatrzymane prawo jazdy i powinien dostać skierowanie na szczegołowe badania stanu zdrowia ,bo jak następnym razem „zasłabnie ” to może nie miec tyle szczęscia i spowodować tragedię z ofiarami w ludziach

 5. do BMW to trzeba mieć łeb , to nie jest auto dla leszczy

 6. Nie dziwię się kierowcy beemy. Jak jadę swoją X6 w m-pakiecie i widzę biedaków w skodach/ fiatach itd. to mi się też słabo robić zaczyna jak jakiś powolniak jedzie 65 lewym pasem w miejscu, gdzie na luzie mozna cisnąć ponad 100.

  • a na koniec budzisz się z ręką w nocniku i trzeba wstawać, zjeść kaszkę i iść do przedszkola.

 7. Kierowcą był starszy człowiek. Nie jechał szybko. Nagle skręcił i tyle. Pasażerka mówiła że źle się poczuł.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas