690 680 960

Kierowca ciężarówki wymusił pierwszeństwo, zderzyły się dwa auta. Zablokowana droga Lublin – Piaski (nagranie momentu wypadku)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy wyjeżdżający z Lublina w stronę Piask. Zablokowane jest skrzyżowanie w pobliżu stacji paliw na wysokości Kalinówki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 11 na wysokości stacji paliw w Kalinówce. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i mitsubishi. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina i Świdnika, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca ciężarówki wyjeżdżając od strony Majdanka wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadących w kierunku Piask autach. Poruszający się jako pierwszy kierowca mitsubishi zaczął gwałtownie hamować, po chwili w tył jego pojazdu uderzyła toyota kierowana przez starszego mężczyznę.

Kierowca ciężarówki widząc co się stało, odjechał z miejsca zdarzenia. Jedna osoba, mężczyzna z toyoty, została przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest przejazd w kierunku Piask, jak też zjazd od strony Piask w kierunku Majdanka.

(fot. lublin112, nadesłane Piotr, wideo nadesłane Piotr)

25 komentarzy

  1. Dziadek w Toyocie mam nadzieję mandatem ukarany za niezachowanie odstępu i ostrożności haha ; )

  2. ograniczenie do 60 tam jest .czy te osobówki jechały przepisowo czy pa…….y 60×2

  3. Sprawca jest dziadek, to on spowodowal szkody nie dostosowujac predkosci i odległości najechal na tył poprzedzającego go pojazdu. Jak by wolniej nic by sie nie stalo. Kazdy sąd tak stwierdzi.

Kursy walut

  • USD 4.3254zł -0.52%
  • GBP 5.3279zł -0.59%
  • EUR 4.708zł -0.02%
  • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas