Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Szedł bez odblasków, nieprawidłową stroną drogi. Został potrącony

Wczoraj wieczorem w miejscowości Spławy doszło do wypadku z udziałem pieszego. Mężczyzna nie miał na sobie elementów odblaskowych, co więcej szedł nieprawidłową stroną drogi.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18 w miejscowości Spławy w powiecie opolskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszego.

Na miejscu okazało się, że 27-latka kierująca pojazdem marki Volkswagen, potrąciła 65-latka, który poruszał się nieprawidłową stroną drogi oraz nie posiadał żadnych elementów odblaskowych. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierująca samochodem kobieta była trzeźwa, natomiast 65-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

11 komentarzy

 1. Itd , itd , itd ….

 2. Bezmózg na jakiś czas wyeliminowany. Szkoda szyby i kierowcy.

 3. Z moich obserwacji wynika, że mało który pieszy wie, po której stronie powinien się poruszać. Lub nawet jeśli wie, to ma to w głębokim poważaniu.

 4. Kiedyś zatrzymałam się,żeby zwrócić uwagę pieszemu,bo nie miała odblasku i był w czarnej kurtce kompletnie niewidoczny.I wiecie co mi powiedział???”Pani,ja mam w domu tyle odblasków<że i pani mogę dać".
  Po prostu ręce opadają na ten ciemnogród…

 5. Czemu nie krzyczycie o OC dla pieszych tak jak dla rowerzystów? Teraz facet żeby naprawić samochód będzie musiał się po sądach włóczyć, a tak nareperowałby sobie samochód z OC pieszego. OC dla pieszych, rolkarzy, deskorolkowców, hupajnogarzy, itp. Itd. Bla bla bla. Dla wszystkich bez wyjątku.

 6. A Franio ciuchutko…

 7. Do pierdla wsiura!

 8. To już wiadomo kto komu zapłaci odszkodowanie- pijany cymbał

 9. Mijalam tego pana w dwie str jadac do jozefowa od splaw.. za kazdym razem gdy przejechalam zatrzymywal sie i swiecil latarka. Jadac z mala predkoscia naprawde dało sie go zauważyc.

 10. Mijalam tego pana w dwie str jadac ze splaw do jozefowa.. za kazdym razem pan sie zatrzymywal i swiecil latarka. Jadac z mala predkoscia (odpowiednia) nie dalo sie go nie zauwazyc.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo