Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Każdy, kto lubi fiata 126p, musi przyjechać na „Przebudzenie Maszyn!”

Wraz z Prantom i Lubelskie 126p zapraszamy na pierwszy zlot maluchów w 2017 r. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę punktualnie w południe w rejonie garaży przy ul. Balladyny.

Już w najbliższą niedzielę miłośnicy fiata 126p będą mieli okazję do wzięcia udziału w pierwszym w tym roku zlocie maluchów. Poniżej prezentujemy program wydarzenia „Przebudzenie Maszyn!”. Zachęcamy do przyjazdu własnymi maluszkami.

12:00 – Rozpoczęcie imprezy
12:30 – 13:10 Czas na paparazzi, telewizję i zdjęcia
13:15 – Wyjazd spod ceramika pod Arenę Lublin ulicami : Wileńska, Głęboka, al. Kraśnicka, al. Racławickie, Krakowskie Przedmieście, Hempla, Kołłątaja, Narutowicza, Plac Wolności, Bernardyńska, Wyszyńskiego, Królewska, Lubartowska, Kowalska, Pl. Zamkowy, Tysiąclecia i dalej pod Arenę Lublin.
13:40 – Przejazd cała kolumną na Wrak Atak ulicami: Al. Lubelskiego Lipca, Plac Bychawski, ul. Wolska, ul. Męczenników Majdanka.

2017-04-22 10:39:39
(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Maluch jest fajny i spoko się nim jeździ od czasu do czasu, ale żeby na codzień tym jeździć to niekoniecznie

 2. Fajnie. Kolejna akcja w stylu postoimy przed garażami, poblokujemy ludziom wyjazd i pojedziemy.?

  • Wymyśl lepszą jak potrafisz.A poza tym nie było nigdy sytuacji żeby ktoś nie mógł wyjechać z garażu.

   • Nie będę nic wymyślał, napisz od kogo uzyskaliście zgodę na organizowanie zlotu w tym miejscu bo to teren prywatny a nie jak się Wam wydaje należacy do LSM-u. A ze swojego garażu wyjeżdzam i wjeżdżam kiedy potrzebuję i nie muszę prosić nikogo o zgodę.

    • Ulica Balladyny znajduje się w WYKAZIE DRÓG PUBLICZNYCH NA TERENIE MIASTA LUBLIN, Lp. B002 .Jest oznaczona numerem 106130L i należy do kategorii dróg gminnych, a co za tym idzie na korzystanie z niej nie jest wymagane żadne zezwolenie.

     • Ulica Balladyny a nie plac przed garażami. Nie jesteście tam i siebie i nie właściciele garaży mają prosić o wujazd xhba Was trochę poniosło.

    • panie Lu to jest zlot ani impreza masowa że są potrzebne zezwolenia i zgody tylko spotkanie. Żeby zorganizować spotkanie to nie jest potrzebna żadna zgoda od nikogo.

    • Drogi Lu. Daj spokój. Chłopaki z maluchami pojawiaja się tam raz na kilka miesięcy na godzinę czy półtorej. Czy naprawdę stanowi to dla ciebie tak wielki problem? Nawet jeśli zastawią ci garaż to przecież widząc, że chcesz wyjechać czy wjechać odjadą. Niestety mam wrażenie, że chodzi ci wyłącznie o zrobienie zadymy, a nie o faktyczne utrudnienia. Przykre.

   • Fan Małego Fiata

    Widzę, że kolega Lu to chyba od niedawna w Lublinie mieszka.

  • Żal d… ściska, że ludzie potrafią kulturalnie sie spotkać i cieszyć wspólnym zaintrtesowaniem. Społeczniaki same w oknach, wiecznie im coś nie pasuje.

  • Jeżeli będzie Pan chciał wyjechać to wystarczy poprosić, a nie komentować w internecie

 3. Przymusu nie ma

 4. Dla bezpieczeństwa.

  Lepiej nie wyjeżdżać jeśli organizatorem jest osoba która wali dzwona swoim różowym ulepem cabrio będąc pod wpływem % i traci uprawnienia to ja wolę dla swojego bezpieczeństwa zostać w domu.

 5. „Maluszek”…. hymm…. Mam sentyment do tego autka . To mój pierwszy samochód. Niezapomniane chwile z kawalerki . Pierwsze wyjazdy, imprezy,dziewczyny i … lody … w Nałęczowie .

 6. Są nielegalne wyścigi i są nielegalne zloty ! Atmosfera skandalu dodaje uroku imprezie ! A właściciele garażuf jak mają coś na nie to zapraszam jutro w samo południe na ubitą ziemię 🙂

 7. Czy podczas zlotu będzie można kupić kij do rozrusznika? Mój się złamał się.

 8. Organizator zlotu

  Jeżeli jakiś maluszek nie będzie chciał odpalić to uczestnicy zlotu pomogą, Ale jakiś kij od szczotki powinien się znaleźć

 9. 126p Fantastyczny.

 10. Idąc z duchem postępu, w swoim pryszczu zamontowałem koło na prądnicy i ze sznurka fajnie palił. Omijałem problem szczotek, słabego akumulatora i wyrobionego łożyska na oście rozrusznika. Raz odpalając, zerwałem paznokieć o karoserię. Nigdy więcej nie próbowałem odpalić stojąc z lewej strony.

Z kraju