Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jutro w regionie możliwe opady gradu i krupy śnieżnej. Mocno powieje

W czwartek w regionie należy spodziewać się dosyć nieprzyjemnej aury. Prognozowane są zjawiska konwekcyjne, opady gradu i krupy śnieżnej. Podczas opadów wzrośnie prędkość wiatru.

Dzisiaj nad Polską przechodzą strefy frontowe związane z niżem „NORBERT” ulokowanym nad Skandynawią. Pierwszy z nich jest frontem ciepłym, przynosi na ogól opady deszczu o niewielkim natężeniu. Natomiast tuż za nim nad północno-zachodnie dzielnice kraju wkroczył front chłodny. Za nim stopniowo z tego samego kierunku zaczyna napływać chłodniejsze powietrze o cechach polarnomorskich, które w szczególności da się we znaki w czwartek.

Jutro w regionie należy spodziewać się zjawisk konwekcyjnych, opadów gradu i krupy śnieżnej. Podczas opadów wzrośnie prędkość wiatru.

Więcej o jutrzejszej pogodzie w regionie przeczytacie tutaj:
bn

2017-04-12 20:06:52
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Norbert, dlaczego …

 2. nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙁

 3. To się ulepi zajączka albo kurczczka ze śniegu ulepi
  Bo bałwana jakoś nie było okazji.

 4. Jedyną krupę jaką akceptuję jako tako to Joannę …

 5. Kiedy wreszcie zakonczy sie cyrkulacja strefowa bo zachodni wiatr na Lubelszczyznie w ostatnim okresie wychodzi juz bokiem ciagle obawy ,ze zerwie dach juz sie unudzily .Wtorne niziolki sa o wiele gorsze od orkanow bo pojawiaja sie nagle znikad nie wiadomo kiedy jak i gdzie.Orkan Xsawery to byl pikus wobec tych narwancow tym bardziej ,ze w kwietniu slonce dość mocno grzeje i wiatr popoludniu sumuje sie z konwekcja.

  • Ciesz się że to tylko wiatr z zachodu a nie hordy ciężarówek z kierowcami pokroju tych co ich Jan III Sobieski pogonił.

 6. Studętkom jezdem to wiem że....

  Nic ino modlić siem !!!

 7. No cóż… jak Bóg da, tak będzie. 😆

 8. Tak tragedia u mnie rano porwało slypy ze sznura przeniesło do sonsiada i chyba je ukradło. Jak tu teraz święta bez gaci spędzić, niestety te były ostatnie.

 9. Nagi, rozumiem ,że nie były ubezpieczone?

Z kraju